Kategorie D10C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  1.19 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 C 153 = 14:33:00 ......................... VAK C 154 = 14:34:00 416068 Gračková Alena LCE 9652 C 155 = 14:35:00 410790 Novotná Klára PHK 9751 C 156 = 14:36:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 C 157 = 14:37:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 C 158 = 14:38:00 ? Hubáčková Leona LCE 96 C 159 = 14:39:00 neregistro

Kategorie D12C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  1.43 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 175 = 14:55:00 ......................... VAK C 176 = 14:56:00 ......................... VAK C 177 = 14:57:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 C 178 = 14:58:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 B 179 = 14:59:00 410378 Šulerová Hana TBM 9451 B 180 = 15:00:00 49327 Haltofová Eva TRI 9453 C 181 = 15:01:00 ? Idesová Veronika SPE 9453 C 182 = 15:02:00 neregistro 416087 Končáková Klára HLV 9557 C 183 = 15:03:00 49322 Kantorová Dorota TRI 9452 B 184 = 15:04:00 49462 Svobodová Radka BFM 9451 B 185 = 15:05:00 307271 Pijakova Barbora SPE C 186 = 15:06:00 neregistro 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 C 187 = 15:07:00

Kategorie D14C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 177 = 14:57:00 ......................... VAK C 178 = 14:58:00 52729 Šimková Johanka UOL 9355 A 179 = 14:59:00 219146 Benčúriková Bronislava SPE 9251 C 180 = 15:00:00 neregistro 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 181 = 15:01:00 51887 Chudá Aneta ABR 9353 C 182 = 15:02:00 307435 Koľveková Veronika TKE 9351 C 183 = 15:03:00 neregistro 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 B 184 = 15:04:00 352312 Grulichová Helena JPV 9292 C 185 = 15:05:00 09830 Novotná Markéta PHK 9451 A 186 = 15:06:00 303923 Křečková Lenka ZPV 9271 C 187 = 15:07:00 219133 Štrbová Romana SPE 9258 C 188 = 15:08:00 neregistro 49328 Mizerová Monika TRI 9250 C 189 = 15:09:00 301369 Svobodná Tereza DKP 9350 A 190 = 15:10:00 52956 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 191 = 15:11:00 53844 Žaludková Petra TZL 9251 B 192 = 15:12:00 53280 Opletalová Bára TRI 9354 B 193 = 15:13:00 219108 Kopčíková Terézia SPE 9255 C 194 = 15:14:00 neregistro 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 B 195 = 15:15:00 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 196 = 15:16:00 49395 Kosová Barbora TRI 9258 B 197 = 15:17:00 51883 Kolářová Renata ABR 9351 B 198 = 15:18:00 416507 Ďurčová Ivana TKE 9252 C 199 = 15:19:00 neregistro 08652 Nožková Sára TRI 9353 B 200 = 15:20:00 416565 Hrašnová Katarína SPE 9351 C 201 = 15:21:00 neregistro

Kategorie D16

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.11 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 75 = 13:15:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 ......................... VAK C 77 = 13:17:00 410785 Valachová Martina LPU 9054 A 78 = 13:18:00 09711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 79 = 13:19:00 09894 Polzerová Lenka LTU 9051 A 80 = 13:20:00 51359 Müllerová Věra SRK 9053 A 81 = 13:21:00 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 82 = 13:22:00 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 83 = 13:23:00 301408 Procházková Monika BSO 9150 A 84 = 13:24:00 09423 Novotná Tereza PHK 9255 A 85 = 13:25:00 08190 Valešová Jana CHA 9152 A 86 = 13:26:00 08991 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 87 = 13:27:00 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 88 = 13:28:00 301368 Svobodná Madla DKP 9154 A 89 = 13:29:00 51474 Sedláčková Anna KRL 9051 A 90 = 13:30:00 08798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 91 = 13:31:00 232355 Šulerová Pavlína TBM 9151 A 92 = 13:32:00 416007 Siněňkaja Táňa TAP 9057 A 93 = 13:33:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 A 94 = 13:34:00 232238 Beranová Barbora BSO 9152 A 95 = 13:35:00 09197 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 96 = 13:36:00 08494 Doškářová Tereza BOR 9150 A 97 = 13:37:00 52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 98 = 13:38:00 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 99 = 13:39:00 301406 Mechlová Lenka JIL 9051 A 100 = 13:40:00 410745 Vytinová Monika TUR 9150 A 101 = 13:41:00 00116 Klusáčková Zuzana TTR 9151 A 102 = 13:42:00 09332 Knapová Jana LPU 9053 A 103 = 13:43:00 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 104 = 13:44:00 232236 Uhlíková Tereza BSO 9151 A 105 = 13:45:00 52727 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 106 = 13:46:00 52541 Březinová Marie SSU 9191 A 107 = 13:47:00 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 108 = 13:48:00 515151 Mezníková Lucie LBE 9150 A 109 = 13:49:00 ......................... VAK C 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 307436 Janovcová Jana TKE 9054 C 113 = 13:53:00 neregistro ? Belešová Zuzana SPE 9151 C 114 = 13:54:00 neregistro 307289 Gajdošová Katarína KYS 9151 C 115 = 13:55:00 neregistro 416590 Farkašová Eva SSN 9053 C 116 = 13:56:00 neregistro 416725 Jablonovská Lenka SPE 9052 C 117 = 13:57:00 neregistro 232225 Papugová Katarína KYS 9251 C 118 = 13:58:00 neregistro 416536 Ďurčová Simona TKE 9053 C 119 = 13:59:00 neregistro 406965 Ščibrányová Lenka SPE 9162 C 120 = 14:00:00 neregistro 307275 Šmelíková Lucia RBA 9151 C 121 = 14:01:00 neregistro 207807 Franková Barbora KYS 9152 C 122 = 14:02:00 neregistro 307268 Korimová Ivana TKE 9051 C 123 = 14:03:00 neregistro

Kategorie D16C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  1.66 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00 53452 Řezníčková Tereza SJI 9056 B 152 = 14:32:00 52572 Králová Michaela VRB 9092 B 153 = 14:33:00 53334 Maliňáková Barbora VIZ 9051 B 154 = 14:34:00 51520 Rafajová Zuzana SVS 9151 C 155 = 14:35:00 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B 156 = 14:36:00 08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 B 157 = 14:37:00 232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 B 158 = 14:38:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 159 = 14:39:00 53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B 160 = 14:40:00 53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 161 = 14:41:00 410186 Mazurová Eva AOP 9053 B 162 = 14:42:00 08927 Hančíková Kateřina TZL 9051 C 163 = 14:43:00 253143 Čechová Lenka SVS 9052 C 164 = 14:44:00 301214 Válková Tereza VRB 9150 B 165 = 14:45:00 53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B 166 = 14:46:00

Kategorie D18

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.62 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 75 = 13:15:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 ......................... VAK C 77 = 13:17:00 301640 Petrželová Tereza JIL 8953 A 78 = 13:18:00 53885 Filipová Zuzana TZL 8855 A 79 = 13:19:00 09186 Teplá Tereza SHK 8851 A 80 = 13:20:00 09466 Vaculíková Jana PHK 8853 A 81 = 13:21:00 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 A 82 = 13:22:00 52746 Pilcová Barbora UOL 8977 A 83 = 13:23:00 08926 Hančíková Hana OSN 8852 A 84 = 13:24:00 232123 Veličková Monika VRB 8951 A 85 = 13:25:00 232409 Doležalová Monika DKP 8857 A 86 = 13:26:00 515036 Procházková Michaela LPU 8960 A 87 = 13:27:00 07719 Svobodová Barbora TJN 8952 A 88 = 13:28:00 51814 Knoblochová Jana TUR 8851 A 89 = 13:29:00 09475 Jirčáková Martina SRK 8951 A 90 = 13:30:00 07877 Kuncová Eliška MLA 8951 A 91 = 13:31:00 08995 Doležalová Hana VRL 8851 A 92 = 13:32:00 08778 Žabková Markéta TRC 8850 A 93 = 13:33:00 09191 Mádlová Věra SHK 8951 A 94 = 13:34:00 09415 Machútová Lucie PHK 8851 A 95 = 13:35:00 52064 Štěpánská Adéla ZBM 8870 A 96 = 13:36:00 09989 Soukupová Lucie SJC 8951 A 97 = 13:37:00 301146 Staňková Štěpánka SSU 8992 A 98 = 13:38:00 52941 Weissová Lucie AOV 8952 A 99 = 13:39:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 A 100 = 13:40:00 515171 Bochenková Ivana DKP 8950 A 101 = 13:41:00 52973 Hamáčková Kristina LBE 8850 A 102 = 13:42:00 515189 Vozdová Klára KSU 8964 A 103 = 13:43:00 49618 Freyová Andrea JIL 8955 A 104 = 13:44:00 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 A 105 = 13:45:00 53324 Polášková Tereza TZL 8851 A 106 = 13:46:00 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 A 107 = 13:47:00 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 A 108 = 13:48:00 08898 Hlavová Hana KON 8888 A 109 = 13:49:00 09885 Rousková Tereza LPU 8957 A 110 = 13:50:00 416834 Fólová Martina TJN 8853 A 111 = 13:51:00 09187 Hypiusová Tereza SHK 8853 A 112 = 13:52:00 52025 Rambousková Hana ZBM 8860 A 113 = 13:53:00 08564 Přecechtělová Tereza DKP 8951 A 114 = 13:54:00 09353 Azebová Nina PHK 8855 A 115 = 13:55:00 51787 Karochová Simona DKP 8853 A 116 = 13:56:00 08899 Hlavová Jindra KON 8989 A 117 = 13:57:00 ......................... VAK C 118 = 13:58:00 ......................... VAK C 119 = 13:59:00 416755 Tyszová Natália TKE 8851 C 120 = 14:00:00 neregistro ......................... VAK C 121 = 14:01:00 406976 Kršiaková Jana TKE 8951 C 122 = 14:02:00 neregistro

Kategorie D18C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.07 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 175 = 14:55:00 ......................... VAK C 176 = 14:56:00 52335 Kafková Tereza SJI 8956 B 177 = 14:57:00 08658 Latochová Kateřina TRI 8850 B 178 = 14:58:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 B 179 = 14:59:00 416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B 180 = 15:00:00 08657 Jarošová Eva TRI 8852 C 181 = 15:01:00 411772 Rossmanithová Kateř AOP 8951 B 182 = 15:02:00 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 B 183 = 15:03:00 232155 Hradilová Veronika VRB 8950 C 184 = 15:04:00

Kategorie D20

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.75 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 75 = 13:15:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 ......................... VAK C 77 = 13:17:00 51292 Bochenková Martina DKP 8758 A 78 = 13:18:00 219207 Mrštíková Květa LPU 8753 A 79 = 13:19:00 09088 Kynčlová Martina JIL 8651 A 80 = 13:20:00 53293 Martynková Aneta TRI 8657 A 81 = 13:21:00 07785 Horáková Veronika TUR 8751 A 82 = 13:22:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 A 83 = 13:23:00 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 A 84 = 13:24:00 08776 Žabková Marie TRC 8753 A 85 = 13:25:00 09182 Doležalová Veronika SHK 8753 A 86 = 13:26:00 52330 Palátová Petra ZBM 8658 R 87 = 13:27:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 A 88 = 13:28:00 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 A 89 = 13:29:00 52356 Hrstková Vladěna JHB 8753 A 90 = 13:30:00 09358 Doležalová Vendula PHK 8752 A 91 = 13:31:00 51473 Sedláčková Oldřiška KRL 8751 A 92 = 13:32:00 09082 Uvizlová Martina SJC 8665 R 93 = 13:33:00 09235 Juračková Jana LPU 8653 R 94 = 13:34:00 416287 Prchalová Ivana JIL 8754 A 95 = 13:35:00 49898 Mališová Barbora DKP 8654 R 96 = 13:36:00 51689 Tichovská Martina PGP 8658 R 97 = 13:37:00 08537 Krafková Lucie BOR 8650 E 98 = 13:38:00 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 99 = 13:39:00 ......................... VAK C 100 = 13:40:00 ......................... VAK C 101 = 13:41:00 02276 Gyurkó Fanni HUN C 102 = 13:42:00 neregistro 416746 Barcíková Renáta BBA 8751 C 103 = 13:43:00 neregistro 46030 Tas Katalin MOM C 104 = 13:44:00 neregistro 700003 Hrenko Ivett NYI C 105 = 13:45:00 neregistro ......................... VAK C 106 = 13:46:00

Kategorie D20C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.73 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 164 = 14:44:00 ......................... VAK C 165 = 14:45:00 ......................... VAK C 166 = 14:46:00 08777 Kaletová Petra TRC 8754 B 167 = 14:47:00 301587 Pavlíková Barbora ZLH 8750 B 168 = 14:48:00 52723 Kočí Petra KON 8786 B 169 = 14:49:00 08774 Mrózková Ivana TRC 8751 B 170 = 14:50:00

Kategorie D21

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.93 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
260 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 261 820520 Dobke Marika TJN 8258 R 1 = 12:01:00 262 09900 Kalenská Romana SJC 8351 R 2 = 12:02:00 263 53588 Otrubová Johana KON 7852 C 3 = 12:03:00 264 51567 Langpaulová Anna SCP 8257 R 4 = 12:04:00 265 52002 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 5 = 12:05:00 266 51688 Tichovská Hana PGP 8251 R 6 = 12:06:00 267 51619 Fialová Pavla VSP 7750 R 7 = 12:07:00 268 08807 Topinková Monika BOR 8054 R 8 = 12:08:00 269 52142 Hrušková Lenka DKP 8555 C 9 = 12:09:00 neregistro 270 09940 Ticháčková Magdalena SJC 7962 R 10 = 12:10:00 271 05177 Hlubučková Dominika CHA 7750 C 11 = 12:11:00 272 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 R 12 = 12:12:00 273 301173 Vlčovská Marta LPU 7667 R 13 = 12:13:00 274 229780 Zatloukalová Lenka JPV 8577 R 14 = 12:14:00 275 515504 Blechová Lenka CHT 8053 C 15 = 12:15:00 276 51278 Spurná Martina PGP 8556 R 16 = 12:16:00 277 51599 Paseková Vladimíra VRL 7752 R 17 = 12:17:00 278 08114 Neradová Alena LIT 8551 R 18 = 12:18:00 279 232324 Bořánková Kristýna VSP 7054 R 19 = 12:19:00 280 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 20 = 12:20:00 281 49367 Smičková Eva KON 8277 E 21 = 12:21:00 282 515167 Krčálová Veronika LPU 8557 E 22 = 12:22:00 283 09142 Fejlková Martina SHK 8152 E 23 = 12:23:00 284 51765 Tvarůžková Petra SJI 8452 R 24 = 12:24:00 285 49639 Haluzová Jana SCP 8051 E 25 = 12:25:00 286 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 26 = 12:26:00 287 09212 Fukátková Pavla LPU 8552 R 27 = 12:27:00 288 09969 Procházková Zuzana SJC 8551 R 28 = 12:28:00 289 52223 Pekárková Eva TZL 7653 E 29 = 12:29:00 290 51718 Ryšavá Vendula PGP 8153 R 30 = 12:30:00 291 09784 Baldrianova Barbora VSP 7850 E 31 = 12:31:00 292 09557 Škodová Petra LPU 8359 R 32 = 12:32:00 293 04146 Novotná Petra PHK 6651 E 33 = 12:33:00 294 05176 Kašková Kateřina CHA 7850 R 34 = 12:34:00 295 52298 Chudíková Barbora SJI 7850 E 35 = 12:35:00 296 09394 Rufferová Iva BOR 8354 E 36 = 12:36:00 297 ......................... VAK C 37 = 12:37:00 298 ......................... VAK C 38 = 12:38:00 299 ......................... VAK C 39 = 12:39:00 300 45985 Kelemen Bernadett HUN C 40 = 12:40:00 neregistro 301 307380 Křivánková Iveta TKE 8151 C 41 = 12:41:00 neregistro 302 53032 Vávrová Veronika BBA 8551 C 42 = 12:42:00 neregistro 303 45982 Sebök Éva HUN C 43 = 12:43:00 neregistro 304 406970 Vachová Zora SPE 8251 C 44 = 12:44:00 neregistro 305 51338 Labašová Katarína TKE 8351 C 45 = 12:45:00 neregistro 306 46114 Fekete Zsuzsa HUN C 46 = 12:46:00 neregistro 307 416753 Hlaváčiková Erika EBB 8752 C 47 = 12:47:00 neregistro 308 416841 Johansen Katarína TKE 7651 C 48 = 12:48:00 neregistro 309 45235 Simon Ágnes HUN C 49 = 12:49:00 neregistro 310 09817 Fedorová Katarína SPE 7451 C 50 = 12:50:00 neregistro 311 406902 Beržinská Soňa BBA 8552 C 51 = 12:51:00 neregistro 312 45984 Domján Zsuzsa HUN C 52 = 12:52:00 neregistro 313 232008 Bukovácová Alena FBA 7451 C 53 = 12:53:00 neregistro 314 307278 Bajtošová Hana RBA 8451 C 54 = 12:54:00 neregistro 315 45917 Szerencsi Ildi HUN C 55 = 12:55:00 neregistro 316 49621 Slámová Jana TKE 7252 C 56 = 12:56:00 neregistro 317 45119 Makrai Éva HUN C 57 = 12:57:00 neregistro

Kategorie D21C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.73 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 173 = 14:53:00 ......................... VAK C 174 = 14:54:00 ......................... VAK C 175 = 14:55:00 ......................... VAK C 176 = 14:56:00 ......................... VAK C 177 = 14:57:00 08586 Holišová Klára SCP 8350 C 178 = 14:58:00 515160 Odstrčilová Hana X01 C 179 = 14:59:00 neregistro 51806 Nováková Lucie PGP 8552 C 180 = 15:00:00 53312 Sychrová Barbora VBM 8455 C 181 = 15:01:00 51780 Kodysová Hana RUZ 8051 C 182 = 15:02:00 253155 Sikorová Miroslava VIZ 7658 C 183 = 15:03:00 416218 Netoličková Radka VOV 7855 C 184 = 15:04:00 07911 Novotná Markéta VSP 7051 C 185 = 15:05:00 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 186 = 15:06:00 53802 Chromčáková Jitka JZL 7851 C 187 = 15:07:00 09333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 188 = 15:08:00 51138 Jirků Kamila CTB 8151 R 189 = 15:09:00 52861 Daňková Petra JPV 8575 C 190 = 15:10:00 52097 Janovská Petra PGP 7355 C 191 = 15:11:00 08952 Knoblochová Kamila VRL 8353 C 192 = 15:12:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 193 = 15:13:00 53129 Kurfürstová Irena TZL 8052 C 194 = 15:14:00 51595 Kupcová Veronika EKP 7850 C 195 = 15:15:00 515029 Cabrnochová Eva DKL 8450 C 196 = 15:16:00 52474 Bednářová Dana UOL 7951 C 197 = 15:17:00 53205 Lemonová Vlasta SBK 7789 C 198 = 15:18:00 09480 Klíchová Jana VSP 8152 C 199 = 15:19:00 53313 Blažková Hana VLI 7980 C 200 = 15:20:00 406999 Baranová Mária FBA 7751 C 201 = 15:21:00 neregistro 53291 Ptáčková Nikol BBM 7850 C 202 = 15:22:00 04212 Kašková Barbora CHA 8050 C 203 = 15:23:00 51180 Mezníková Lenka PGP 8453 C 204 = 15:24:00 52647 Ulahelová Jana KRN 8451 C 205 = 15:25:00 09952 Zlámalová Zdena SJC 7253 C 206 = 15:26:00 232137 Erbenová Zuzana OKP 7454 C 207 = 15:27:00 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 208 = 15:28:00 51923 Kodysová Eva RUZ 8151 C 209 = 15:29:00 52627 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 210 = 15:30:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 B 211 = 15:31:00 51149 Matějová Kateřina VSP 8054 C 212 = 15:32:00 52268 Horová Lenka PGP 7951 C 213 = 15:33:00

Kategorie D35

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.52 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 207808 Franková Jana KYS 6651 C 153 = 14:33:00 neregistro 307384 Barillová Alena SSN 6951 C 154 = 14:34:00 neregistro 307274 Šmelíková Jana RBA 6670 C 155 = 14:35:00 neregistro 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 156 = 14:36:00 ? Kostková Jana AOP 7151 C 157 = 14:37:00 07726 Rydlová Magda TJN 6850 C 158 = 14:38:00 416745 Barcíková Renáta BBA 6751 C 159 = 14:39:00 neregistro 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 160 = 14:40:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 161 = 14:41:00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 162 = 14:42:00 416733 Papugová Elena KYS 6551 C 163 = 14:43:00 neregistro

Kategorie D35C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.07 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 187 = 15:07:00 ......................... VAK C 188 = 15:08:00 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 189 = 15:09:00 406907 Mižúrová Jana FBA 6351 C 190 = 15:10:00 neregistro 53377 Kalendová Blanka VIZ 6151 C 191 = 15:11:00 08810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 192 = 15:12:00 533304 Májová Paulína BBA 5351 C 193 = 15:13:00 neregistro 51447 Szturcová Ivana TRC 7051 C 194 = 15:14:00 232038 Nykodýmová Monika TBM 6870 C 195 = 15:15:00

Kategorie D40

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.52 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 205 = 15:25:00 52419 Sedláčková Hana KON 5481 C 206 = 15:26:00 53342 Cetkovská Alena TZL 6263 C 207 = 15:27:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 208 = 15:28:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 209 = 15:29:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 210 = 15:30:00 232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 211 = 15:31:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 212 = 15:32:00 09122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 213 = 15:33:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 214 = 15:34:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 215 = 15:35:00 416848 Davi Jana HLV 6161 C 216 = 15:36:00 neregistro 307367 Kumová Iva RBA 6252 C 217 = 15:37:00 neregistro 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 218 = 15:38:00 51446 Bialožytová Pavla TRC 6350 C 219 = 15:39:00 08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 220 = 15:40:00 ? Belešová Hana SPE 6551 C 221 = 15:41:00 neregistro 09061 Henychová Zuzana VLI 6151 C 222 = 15:42:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 223 = 15:43:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 224 = 15:44:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 225 = 15:45:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 226 = 15:46:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 227 = 15:47:00

Kategorie D45

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.45 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 307389 Maľarová Angela TKE 5751 C 153 = 14:33:00 neregistro 52560 Strachotová Eva SSU 6099 C 154 = 14:34:00 08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C 155 = 14:35:00 53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C 156 = 14:36:00 46287 Pijakova Eva SPE C 157 = 14:37:00 neregistro 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 158 = 14:38:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 159 = 14:39:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 160 = 14:40:00 52358 Hrstková Dana JHB 6051 C 161 = 14:41:00 219280 Janská Iva LBM 5795 C 162 = 14:42:00 307387 Putnovská Iveta TKE 5651 C 163 = 14:43:00 neregistro 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 164 = 14:44:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 165 = 14:45:00

Kategorie D50

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.48 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 160 = 14:40:00 ......................... VAK C 161 = 14:41:00 ......................... VAK C 162 = 14:42:00 08303 Škodová Zuzana VLI 5650 C 163 = 14:43:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 164 = 14:44:00 53003 Vávrová Beata BBA 5651 C 165 = 14:45:00 neregistro 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 166 = 14:46:00 08930 Horynová Eva TZL 5254 C 167 = 14:47:00

Kategorie D55

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.48 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 170 = 14:50:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 171 = 14:51:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 172 = 14:52:00 09576 Stará Pavla BOV 4251 C 173 = 14:53:00 515012 Omová Jana TUR 5150 C 174 = 14:54:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 175 = 14:55:00 416515 Fraňová Marie SPE 5051 C 176 = 14:56:00 neregistro 08998 Knoblochová Věra VRL 4851 C 177 = 14:57:00 52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C 178 = 14:58:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 179 = 14:59:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 180 = 15:00:00

Kategorie H10C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  1.43 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 153 = 14:33:00 307400 Sláma Dušan TKE C 154 = 14:34:00 neregistro 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 C 155 = 14:35:00 416764 Šoltés František SSN C 156 = 14:36:00 neregistro ? Jonáš Adam BBA 0101 C 157 = 14:37:00 neregistro 232323 Konečný Štěpán OOP 9700 C 158 = 14:38:00 416082 Dvorský Petr SKM 9601 C 159 = 14:39:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 C 160 = 14:40:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 C 161 = 14:41:00 416034 Kunz Jan BBM 9601 C 162 = 14:42:00 232250 Bořil Jan OSN 9700 C 163 = 14:43:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 C 164 = 14:44:00 53123 Burkart David VIZ 9602 C 165 = 14:45:00 ? Plášek Pavel LCE C 166 = 14:46:00 neregistro 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 C 167 = 14:47:00 416711 Šoltés Jakub SSN C 168 = 14:48:00 neregistro 416704 Jonáš Martin BBA 9601 C 169 = 14:49:00 neregistro 08587 Odstrčil Filip X01 C 170 = 14:50:00 neregistro 219331 Ptáček Patrik BBM 9800 C 171 = 14:51:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 C 172 = 14:52:00

Kategorie H12C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 406963 Bohun Alexander SPE 9403 C 153 = 14:33:00 neregistro 53122 Malý Jan VIZ 9506 C 154 = 14:34:00 51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 C 155 = 14:35:00 232524 Konečný Michal OOP 9500 C 156 = 14:36:00 416504 Masaryk Martin TKE 9401 C 157 = 14:37:00 neregistro 08885 Chmelař Martin JPV 9505 C 158 = 14:38:00 219104 Kollár Daniel KYS 9401 C 159 = 14:39:00 neregistro 51516 Sedláček Martin SVS 9401 C 160 = 14:40:00 52537 Minář Marek SSU 9441 B 161 = 14:41:00 53115 Hlavenka Martin VIZ 9402 C 162 = 14:42:00 52523 Skoupý Jan STE 9411 B 163 = 14:43:00 219112 Kebis Samuel SPE 9402 C 164 = 14:44:00 neregistro 307332 Sklenář Martin SBR 9501 C 165 = 14:45:00 416570 Mižúr Šimon FBA 9401 C 166 = 14:46:00 neregistro 406938 Šmelík Martin RBA 9601 C 167 = 14:47:00 neregistro 416144 Korčák Jakub TZL 9403 B 168 = 14:48:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 C 169 = 14:49:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 C 170 = 14:50:00 218987 Brogowski Dominik LCE 94 C 171 = 14:51:00 neregistro 49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B 172 = 14:52:00 53121 Kratochvíl Jindřich VIZ 9412 C 173 = 14:53:00 406289 Kopčík Matej SPE 9601 C 174 = 14:54:00 neregistro

Kategorie H14C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  1.66 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 169 = 14:49:00 ......................... VAK C 170 = 14:50:00 301582 Verlík Jan TRI 9205 C 171 = 14:51:00 53869 Vavrys Johan LCE 9302 B 172 = 14:52:00 219145 Miškovič Martin SPE 9209 C 173 = 14:53:00 neregistro 416740 Kollár Milan KYS 9210 C 174 = 14:54:00 neregistro 232136 Schuster Marek AOP 9303 A 175 = 14:55:00 53880 Hubáček Michal LCE 9301 B 176 = 14:56:00 416527 Šofranko Ondrej TKE 9302 C 177 = 14:57:00 neregistro 49315 Gráf Michal TRI 9304 B 178 = 14:58:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 179 = 14:59:00 51505 Kunovský Ondřej LCE 9202 B 180 = 15:00:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 181 = 15:01:00 219101 Milojevič Kristián SPE 9207 C 182 = 15:02:00 neregistro 416064 Benroth Martin LCE 9206 B 183 = 15:03:00 307399 Petrinec Mário RBA 9201 C 184 = 15:04:00 neregistro 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 C 185 = 15:05:00 416712 Sokol Juraj KYS 9201 C 186 = 15:06:00 neregistro 253366 Slabiňák Jakub LCE 9304 B 187 = 15:07:00 416531 Mati Jakub TKE 9202 C 188 = 15:08:00 neregistro 52519 Skyva Petr STE 9307 B 189 = 15:09:00 218854 Otruba Jakub LCE 92 C 190 = 15:10:00 neregistro 219114 Pulščák Andrej SPE 9208 C 191 = 15:11:00 neregistro 301594 Svatoň Ondra ABR 9301 C 192 = 15:12:00 253365 Doležel Patrik LCE 9305 B 193 = 15:13:00 406909 Hierweg Karol BBA 9201 C 194 = 15:14:00 neregistro 08799 Hadač Filip AOP 9301 A 195 = 15:15:00 307285 Franko Dávid KYS 9301 C 196 = 15:16:00 neregistro 232034 Nykodým Ondřej TBM 9307 B 197 = 15:17:00 416066 Brogowski Šimon LCE 9303 B 198 = 15:18:00 53565 Ludvík Vojtěch STB 9301 B 199 = 15:19:00 08661 Gazda Viktor TRI 9203 B 200 = 15:20:00 ? Kebis Tobiás SPE 9210 C 201 = 15:21:00 neregistro 04647 Német Kryštof STE 9308 A 202 = 15:22:00 53864 Špetlík Václav LCE 9203 B 203 = 15:23:00 307260 Mušinský Tomáš TKE 9301 C 204 = 15:24:00 neregistro 232192 Sýkora Jan AOP 9201 B 205 = 15:25:00 51504 Valenta Jiří LCE 9201 B 206 = 15:26:00 416738 Semančík Dominik KYS 9211 C 207 = 15:27:00 neregistro

Kategorie H16

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.79 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 75 = 13:15:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 53489 Jemelík Hynek ZBM 9102 A 77 = 13:17:00 219205 Nožka Radek LPU 9005 A 78 = 13:18:00 515133 Henych Tomáš VLI 9002 A 79 = 13:19:00 53836 Kolárik Jan TZL 9013 A 80 = 13:20:00 301639 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 81 = 13:21:00 301422 Švirák Ondřej BSO 9102 A 82 = 13:22:00 301465 Tengler Petr MLA 9101 A 83 = 13:23:00 09196 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 84 = 13:24:00 301385 Stránský Vojtěch DKP 9005 A 85 = 13:25:00 515162 Procházka David LPU 9113 A 86 = 13:26:00 53576 Bravený Vít VBM 9102 A 87 = 13:27:00 08713 Peřinka Jan AOP 9101 A 88 = 13:28:00 515131 Henych Ondřej VLI 9001 A 89 = 13:29:00 49353 Kobrle Aleš JIL 9101 A 90 = 13:30:00 51502 Valenta Jan LCE 9003 A 91 = 13:31:00 09870 Brož Petr CHA 9106 A 92 = 13:32:00 09866 Hovorka Lukáš LPU 9001 A 93 = 13:33:00 416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A 94 = 13:34:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 A 95 = 13:35:00 52656 Strečko Marek ZLH 9101 A 96 = 13:36:00 51990 Kamenický Matěj OSN 9036 A 97 = 13:37:00 232040 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 98 = 13:38:00 410363 Procházka Pavel LBE 9000 A 99 = 13:39:00 09789 Klapal Jan LPU 9006 A 100 = 13:40:00 301405 Kovář Tomáš BSO 9101 A 101 = 13:41:00 49438 Melecký Martin OOP 9000 A 102 = 13:42:00 416173 Bína Martin MLA 9102 A 103 = 13:43:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 104 = 13:44:00 232031 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 105 = 13:45:00 09831 Kamenický Jakub PHK 9104 A 106 = 13:46:00 53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 107 = 13:47:00 52703 Slezák Jiří LCE 9001 A 108 = 13:48:00 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 109 = 13:49:00 51512 Bednařík Antonín VIZ 9001 A 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 ......................... VAK C 113 = 13:53:00 416736 Sokol Tomáš KYS 9103 C 114 = 13:54:00 neregistro 416593 Krajčovic Martin MZV 9102 C 115 = 13:55:00 neregistro 406935 Iro Branislav SPE 9105 C 116 = 13:56:00 neregistro 307364 Mazúr Tomáš RBA 9101 C 117 = 13:57:00 neregistro 416731 Kliment Lukáš KYS 9102 C 118 = 13:58:00 neregistro 416715 Barcík Róbert BBA 9202 C 119 = 13:59:00 neregistro 416564 Pavlík Michal SSN 9001 C 120 = 14:00:00 neregistro 219111 Sokolík Tomáš SPE 9109 C 121 = 14:01:00 neregistro 232217 Papuga Miroslav KYS 9003 C 122 = 14:02:00 neregistro 416556 Hanzely Ján SSN 9101 C 123 = 14:03:00 neregistro 219105 Holíček Peter SPE 9107 C 124 = 14:04:00 neregistro 416588 Čarný Patrik KYS 9101 C 125 = 14:05:00 neregistro 307353 Rovčanin Vladimír BBA 9001 C 126 = 14:06:00 neregistro 416528 Onder Dominik TKE 9001 C 127 = 14:07:00 neregistro 416551 Hanzely Pavol SSN 9005 C 128 = 14:08:00 neregistro 406910 Mižúr Peter FBA 9101 C 129 = 14:09:00 neregistro 416517 Kvaka Ján KYS 9002 C 130 = 14:10:00 neregistro 416702 Dikej Jakub SPE 9106 C 131 = 14:11:00 neregistro

Kategorie H16C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.07 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 08768 Szturc Václav TRC 9102 B 153 = 14:33:00 04671 Tesař Jan VRB 9000 C 154 = 14:34:00 416126 Bartosz David TRI 9102 B 155 = 14:35:00 51501 Benroth Jakub LCE 9002 B 156 = 14:36:00 49429 Opletal Jan HAV 9000 B 157 = 14:37:00 51903 Vičan Michael ABR 9101 B 158 = 14:38:00 51460 Opletal Petr TRC 9104 C 159 = 14:39:00 52945 Fousek Jan AOV 9101 B 160 = 14:40:00 52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 161 = 14:41:00 53857 Pavelka Tomáš VIZ 9020 B 162 = 14:42:00 52343 Schäfer Martin TZL 9009 B 163 = 14:43:00 301206 Šutor Jakub TKE C 164 = 14:44:00 neregistro 08772 Kostka Jakub TRC 9103 C 165 = 14:45:00 51301 Hubáček Jan LCE 9101 B 166 = 14:46:00 301583 Seitler Milan ZLH 9102 B 167 = 14:47:00 52479 Pernica Jiří VRB 9002 C 168 = 14:48:00 53176 Legerski Martin TRI 9003 B 169 = 14:49:00 411763 Sochor Vít HAV 9105 B 170 = 14:50:00 416056 Semela Jakub LCE 9103 B 171 = 14:51:00 08769 Szturc Jan TRC 9003 B 172 = 14:52:00

Kategorie H18

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  3.21 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 75 = 13:15:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 07865 Maliňák Štěpán KVS 8801 A 77 = 13:17:00 09188 Jirásek Michal SHK 8901 A 78 = 13:18:00 51675 Lejsek Tadeáš PGP 8903 A 79 = 13:19:00 08555 Mališ Jiří JIL 8806 A 80 = 13:20:00 49459 Petr Jiří BFM 8901 A 81 = 13:21:00 53289 Pospíšek Marek TBM 8907 A 82 = 13:22:00 09504 Dusílek Adam SRK 8902 A 83 = 13:23:00 08938 Hladík Jiří VIZ 8901 A 84 = 13:24:00 52935 Sochor Jan HAV 8801 B 85 = 13:25:00 08989 Daněk Jáchym VRL 8901 A 86 = 13:26:00 07878 Kunc Petr MLA 8801 A 87 = 13:27:00 09385 Kubát Jan PHK 8902 A 88 = 13:28:00 52965 Rajnošek Matěj OSN 8800 A 89 = 13:29:00 04130 Hradec Pavel CHA 8801 A 90 = 13:30:00 51820 Kučera Petr TUR 8902 A 91 = 13:31:00 09510 Klícha Martin SRK 8801 A 92 = 13:32:00 52085 Hájek Daniel ZBM 8919 A 93 = 13:33:00 53318 Nečas Tomáš TZL 8801 A 94 = 13:34:00 08766 Sedláček Michal TRC 8901 A 95 = 13:35:00 301547 Bravený Adam VBM 8801 A 96 = 13:36:00 08305 Škoda Jakub VLI 8800 A 97 = 13:37:00 405952 Müller Martin PHK 8903 A 98 = 13:38:00 09189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 A 99 = 13:39:00 52450 Poklop Martin SSU 8802 A 100 = 13:40:00 232039 Pavlů Ondřej PGP 8904 A 101 = 13:41:00 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 A 102 = 13:42:00 51513 Malý Ondřej VIZ 8911 A 103 = 13:43:00 49499 Konůpka Petr BFM 8902 A 104 = 13:44:00 52705 Perůtka Jan JIL 8808 A 105 = 13:45:00 49686 Zimmermann Jakub ZBM 8928 A 106 = 13:46:00 09464 Panchártek Jan PHK 8802 A 107 = 13:47:00 52551 Král Vojtěch SSU 8841 A 108 = 13:48:00 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 A 109 = 13:49:00 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 ......................... VAK C 113 = 13:53:00 307276 Sýkora Daniel TKE 8803 C 114 = 13:54:00 neregistro 307287 Gajdoš Tomáš KYS 8803 C 115 = 13:55:00 neregistro 416749 Chrappa Richard SPE 8901 C 116 = 13:56:00 neregistro 307266 Oľhava Rastislav TKE 8901 C 117 = 13:57:00 neregistro 307257 Kollár Miroslav KYS 8801 C 118 = 13:58:00 neregistro 416773 Tomašovič Michal SPE 8902 C 119 = 13:59:00 neregistro ......................... VAK C 120 = 14:00:00 307378 Ringer Štefan TKE 8906 C 121 = 14:01:00 neregistro 307288 Porubčan Matúš KYS 8903 C 122 = 14:02:00 neregistro 307388 Maľar Matej TKE 8806 C 123 = 14:03:00 neregistro 406959 Majláth Martin EBB 8902 C 124 = 14:04:00 neregistro 307434 Drenčák Jakub TKE 8902 C 125 = 14:05:00 neregistro

Kategorie H18C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.73 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 232102 Válek Filip VRB 8906 B 153 = 14:33:00 301212 Dědic Filip ZBM 8836 A 154 = 14:34:00 53839 Žaludek Jindřich TZL 8904 B 155 = 14:35:00 52470 Zdráhal Tomáš UOL 8801 B 156 = 14:36:00 207822 Gajdoš Jan JPV 8913 B 157 = 14:37:00 08765 Trojek Pavel TRC 8803 C 158 = 14:38:00 51882 Kolář Rudolf ABR 8901 C 159 = 14:39:00 52349 Panovec Jan OTK 8931 B 160 = 14:40:00 04628 Ondrusz Martin VRB 8801 B 161 = 14:41:00

Kategorie H20

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  3.33 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 75 = 13:15:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 ......................... VAK C 77 = 13:17:00 09281 Kafka Miloš LPU 8608 A 78 = 13:18:00 09903 Drobník Michal SJC 8709 A 79 = 13:19:00 09354 Balcar Aleš PHK 8602 R 80 = 13:20:00 301426 Budín Václav JIL 8705 A 81 = 13:21:00 52353 Stupal František JPV 8603 A 82 = 13:22:00 53357 Cetkovský Petr TZL 8711 A 83 = 13:23:00 515155 Szabó Rastislav KSU 8704 A 84 = 13:24:00 515117 Mazúr Martin ZBM 8701 A 85 = 13:25:00 08759 Bialožyt Michal TRC 8700 A 86 = 13:26:00 53699 Kočí Martin VBM 8702 A 87 = 13:27:00 09511 Samek Martin SRK 8701 A 88 = 13:28:00 09274 Fiala Petr LPU 8701 A 89 = 13:29:00 09844 Šmehlík Eduard SHK 8702 A 90 = 13:30:00 52175 Krejsa Jan CHT 8701 A 91 = 13:31:00 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 A 92 = 13:32:00 52576 Strachota Petr SSU 8741 A 93 = 13:33:00 49616 Flašar Jan VSP 8612 R 94 = 13:34:00 52642 Žaloudík Jiří VRB 8602 A 95 = 13:35:00 09373 Justa Pavel PHK 8701 A 96 = 13:36:00 53361 Hradil Jiří TZL 8604 A 97 = 13:37:00 08754 Sedláček Tomáš TRC 8601 A 98 = 13:38:00 515047 Vlček Martin TUR 8702 A 99 = 13:39:00 09987 Holas Štěpán SJC 8702 A 100 = 13:40:00 09099 Malý Aleš JIL 8702 A 101 = 13:41:00 416042 Krajča Tomáš TZL 8714 A 102 = 13:42:00 253358 Lenner Miroslav LPU 8605 R 103 = 13:43:00 416225 Pracný Jakub ZBM 8614 R 104 = 13:44:00 09909 Beneš Jan SJC 8703 A 105 = 13:45:00 515193 Henek Michal RBK 8605 R 106 = 13:46:00 515130 Henych Martin VLI 8601 E 107 = 13:47:00 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 108 = 13:48:00 ......................... VAK C 109 = 13:49:00 ......................... VAK C 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 416717 Gajdoš Stanislav KYS 8601 C 112 = 13:52:00 neregistro 46002 Kovács Ádám HUN C 113 = 13:53:00 neregistro 307420 Priesol Juraj RBA 8601 C 114 = 13:54:00 neregistro 416571 Tysz Adam TKE 8703 C 115 = 13:55:00 neregistro 307292 Kvaka Ondrej KYS C 116 = 13:56:00 neregistro

Kategorie H20C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 178 = 14:58:00 52948 Fojtík Jan AOV 8701 B 179 = 14:59:00 301299 Javůrek Tomáš ZLH 8701 C 180 = 15:00:00 301202 Váňa Lukáš VRB 8601 B 181 = 15:01:00 53577 Cabrnoch Jan DKL 8601 C 182 = 15:02:00 416141 Korčák Dominik TZL 8703 B 183 = 15:03:00

Kategorie H21

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  3.52 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
200 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 201 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 202 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 203 51786 Hošek Václav DKP 8000 C 3 = 12:03:00 204 49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 4 = 12:04:00 205 08940 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 5 = 12:05:00 206 515111 Halama Jakub KSU 7940 R 6 = 12:06:00 207 501888 Hanák Pavel STE 7101 R 7 = 12:07:00 208 09982 Kazda Ondřej SJC 8202 R 8 = 12:08:00 209 52039 Henek Vladan JPV 8002 R 9 = 12:09:00 210 09337 Hovorka Jan LPU 7907 R 10 = 12:10:00 211 08020 Baier Martin TUR 7603 C 11 = 12:11:00 212 09133 Hepner David SHK 7601 E 12 = 12:12:00 213 08277 Janata Martin DKP 8306 E 13 = 12:13:00 214 04771 Bukovac Palo ZBM 8101 R 14 = 12:14:00 215 51744 Matějů Michal VSP 7700 R 15 = 12:15:00 216 09229 Udržal Tomáš TBM 8002 R 16 = 12:16:00 217 51611 Princl Pavel FSP 7800 R 17 = 12:17:00 218 51783 Žaloudek Petr DKP 8304 C 18 = 12:18:00 219 53335 Vyoral Jan VIZ 7615 R 19 = 12:19:00 220 08513 Kolařík Tomáš BOR 7809 R 20 = 12:20:00 221 52555 Král Václav SSU 8243 R 21 = 12:21:00 222 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 22 = 12:22:00 223 08871 Kabáth David ZBM 8433 C 23 = 12:23:00 224 04351 Svoboda Petr SHK 8508 R 24 = 12:24:00 225 51797 Mrázek Jiří DKP 7911 R 25 = 12:25:00 226 08931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 26 = 12:26:00 227 500580 Prášil Marek SJI 7313 E 27 = 12:27:00 228 53232 Štěpánek Martin TBM 7327 R 28 = 12:28:00 229 51745 Matějů Luboš PGP 7601 E 29 = 12:29:00 230 08411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 30 = 12:30:00 231 51772 Lauerman Jan SJI 7419 E 31 = 12:31:00 232 00101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 E 32 = 12:32:00 233 515094 Čech Radovan TBM 7835 E 33 = 12:33:00 234 ......................... VAK C 34 = 12:34:00 235 ......................... VAK C 35 = 12:35:00 236 ......................... VAK C 36 = 12:36:00 237 45161 Vonyó Péter HUN C 37 = 12:37:00 neregistro 238 406980 Johansen Oyvind TKE 7201 C 38 = 12:38:00 neregistro 239 308917 Piltaver Jaka SLO 8500 C 39 = 12:39:00 neregistro 240 46284 Beleš Milan SPE 5901 C 40 = 12:40:00 neregistro 241 700005 Hrenko Viktor NYI C 41 = 12:41:00 neregistro 242 416533 Kučera Roman TKE 8301 C 42 = 12:42:00 neregistro 243 08049 Viskup Peter VZA 7400 C 43 = 12:43:00 neregistro 244 406872 Nagy Ivan SLO 7800 C 44 = 12:44:00 neregistro 245 307346 Križan Marek TKE 8203 C 45 = 12:45:00 neregistro 246 46007 Bogos Tamás HUN C 46 = 12:46:00 neregistro 247 232006 Bukovác Maroš FBA 7601 C 47 = 12:47:00 neregistro 248 232220 Orlický Martin RBA 7203 C 48 = 12:48:00 neregistro 249 ? Virgis Purvys SLO 8400 C 49 = 12:49:00 neregistro 250 307264 Žilinčík Tomáš TKE 8201 C 50 = 12:50:00 neregistro 251 416095 Sikora Tomáš VZA 7003 C 51 = 12:51:00 neregistro 252 00953 Koprivanacz Imre HUN C 52 = 12:52:00 neregistro 253 07245 Leštínský Tomáš TKE 7801 C 53 = 12:53:00 neregistro 254 308919 Hribar Andraž SLO 8300 C 54 = 12:54:00 neregistro 255 533303 Piják Ondrej BBA 8204 C 55 = 12:55:00 neregistro 256 515024 Šurgan Štefan EBB 7912 C 56 = 12:56:00 neregistro 257 307345 Drenčák Tomáš TKE 8502 C 57 = 12:57:00 neregistro

Kategorie H21C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  3.31 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 53384 Jakob Aleš SVS 8301 C 151 = 14:31:00 416107 Liščinský Tomáš TBM 8411 C 152 = 14:32:00 07872 Rambousek Karel BSO 7907 C 153 = 14:33:00 230677 Došla Jan TBM 7412 C 154 = 14:34:00 08301 Hora Vojtěch PGP 8301 C 155 = 14:35:00 53201 Veselý Martin ZBM 7502 C 156 = 14:36:00 09145 Bláha Jan SHK 8215 C 157 = 14:37:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 158 = 14:38:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 159 = 14:39:00 406931 Spišiak Michal FBA 7902 C 160 = 14:40:00 neregistro 52855 Černohous Jan JPV 8335 C 161 = 14:41:00 53206 Urban Jan SBK 7537 C 162 = 14:42:00 08529 Vobr Marek BOR 7801 C 163 = 14:43:00 08086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 164 = 14:44:00 53272 Strejček Petr TBM 7228 C 165 = 14:45:00 406993 Pompura Ján TBB 7101 C 166 = 14:46:00 neregistro 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 167 = 14:47:00 02460 Baldrian Petr PGP 7203 C 168 = 14:48:00 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 169 = 14:49:00 53726 Hulec Jakub VSP 8401 C 170 = 14:50:00 08750 Cieslar Martin TRC 8401 C 171 = 14:51:00 00130 Pátek Richard ZBM 7609 C 172 = 14:52:00 51894 Drahokoupil Aleš VOV 8501 C 173 = 14:53:00 neregistro 52481 Otruba Karel PLU 7917 C 174 = 14:54:00 04352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 175 = 14:55:00 416076 Štolfa Jaromír SKM 7506 C 176 = 14:56:00 51636 Janovský Tomáš PGP 6401 C 177 = 14:57:00 52545 Strachota Michal SSU 8349 C 178 = 14:58:00 52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C 179 = 14:59:00 51770 Venhoda Milan SJI 7104 C 180 = 15:00:00 51566 Šístek Daniel SCP 7507 C 181 = 15:01:00 52764 Fiala Jan BBM 7205 C 182 = 15:02:00 08298 Pachner Pavel VLI 7503 C 183 = 15:03:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 184 = 15:04:00 232004 Bukovac Dušan ZBM 7503 C 185 = 15:05:00 416752 Hrnčiar Dušan FBA 7703 C 186 = 15:06:00 neregistro 52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 187 = 15:07:00 09294 Haas Karel LPU 7304 C 188 = 15:08:00 53203 Vychodil Petr SBK 7535 C 189 = 15:09:00 51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 190 = 15:10:00 515015 Janeček Oldřich DKP 8211 C 191 = 15:11:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 192 = 15:12:00 08982 Kutlvašr Rudolf VRL 7601 C 193 = 15:13:00 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 194 = 15:14:00 515175 Aleš David KSU 7517 C 195 = 15:15:00 515037 Starosta Pavel VIZ 7938 C 196 = 15:16:00 08881 Vlach Jiří VOV 7900 C 197 = 15:17:00 09153 Stulík Jakub SHK 8212 C 198 = 15:18:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 199 = 15:19:00 53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 200 = 15:20:00 301233 Velička Jan VRB 8504 C 201 = 15:21:00 307358 Petrinec Roman RBA 8501 C 202 = 15:22:00 neregistro 416195 Čech Jan FSP 7900 C 203 = 15:23:00 52858 Kokojan David JPV 8535 C 204 = 15:24:00 00121 König Lukáš ZBM 8001 C 205 = 15:25:00 09399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 206 = 15:26:00 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 207 = 15:27:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 208 = 15:28:00 08508 Lepšík Petr BOR 8202 C 209 = 15:29:00 410357 Kopáček Jan CHT 8510 C 210 = 15:30:00 406992 Vojtko Ĺuboš TBB 7001 C 211 = 15:31:00 neregistro 515192 Novotný Jiří TTR 8002 C 212 = 15:32:00 49342 Dvořáček Petr TBM 7013 C 213 = 15:33:00 08816 Zedníček Václav VSP 8402 C 214 = 15:34:00 52482 Otruba Marek PLU 7417 C 215 = 15:35:00 416806 Bohuš Peter FBA 7904 C 216 = 15:36:00 neregistro 08560 Margold Martin DKP 8106 C 217 = 15:37:00 51932 Klech Richard VRB 7201 R 218 = 15:38:00 09154 Chmelař Tomáš SHK 8501 C 219 = 15:39:00 53854 Mrkvica Petr VOV 7802 C 220 = 15:40:00 52054 Brabec Jaroslav ZBM 8242 C 221 = 15:41:00 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 222 = 15:42:00 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 223 = 15:43:00 51896 Jansa Jiří CHT 8402 C 224 = 15:44:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 225 = 15:45:00

Kategorie H35

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 150 = 14:30:00 09579 Zrník Tomáš TZL 7118 C 151 = 14:31:00 680803 Reichardt Maxim TJN 6807 C 152 = 14:32:00 232327 Petřivalský Marek STE 6907 C 153 = 14:33:00 406911 Jonáš Radoslav BBA 6912 C 154 = 14:34:00 neregistro 307347 Miček Robert SSN 7101 C 155 = 14:35:00 neregistro 07750 Rydl Jiří TJN 7000 C 156 = 14:36:00 51684 Vinš Pavel DKL 6900 C 157 = 14:37:00 307273 Šmelík Ján RBA 6701 C 158 = 14:38:00 neregistro 307352 Pollák Jozef TKE 6001 C 159 = 14:39:00 neregistro 406904 Kuna Daniel BBA 6001 C 160 = 14:40:00 neregistro 52345 Kunz Martin BBM 7101 C 161 = 14:41:00 08785 Szturc Radek TRC 6800 C 162 = 14:42:00 410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 163 = 14:43:00 307291 Porubčan Igor KYS 7101 C 164 = 14:44:00 neregistro 515065 Šemelík Petr DKL 6901 C 165 = 14:45:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 166 = 14:46:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 167 = 14:47:00 416737 Petrinec Juraj BBA 6403 C 168 = 14:48:00 neregistro 09962 Zlámal Petr SJC 7010 C 169 = 14:49:00 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 170 = 14:50:00 52225 Drbal Jan PGP 7101 C 171 = 14:51:00 352313 Grulich Pavel JPV 7117 C 172 = 14:52:00 52508 Skoupý Jan STE 7001 C 173 = 14:53:00 406918 Hierweg Karol BBA 5801 C 174 = 14:54:00 neregistro 08585 Datel Jiří DKL 7101 C 175 = 14:55:00

Kategorie H35C

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.07 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51517 Jakob Ladislav SVS 5502 C 198 = 15:18:00 ......................... VAK C 199 = 15:19:00 ......................... VAK C 200 = 15:20:00 51523 Vávra Jaroslav SVS 5001 C 201 = 15:21:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 202 = 15:22:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 203 = 15:23:00 51518 Ondrušek Ladislav SVS 5902 C 204 = 15:24:00 533305 Máj Štefan BBA 5201 C 205 = 15:25:00 neregistro 53119 Pavelka Vladimír VIZ 5903 C 206 = 15:26:00 60867 Žemlík Ivan SVS 3801 C 207 = 15:27:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 208 = 15:28:00 00909 Mižúr Ján FBA 5501 C 209 = 15:29:00 neregistro 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 210 = 15:30:00 53386 Čech Přemysl SVS 5901 C 211 = 15:31:00

Kategorie H40

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 186 = 15:06:00 49415 Binčík Milan OOP 6401 C 187 = 15:07:00 08904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 188 = 15:08:00 52940 Sochor Tomáš HAV 6301 C 189 = 15:09:00 52753 Schuster Martin AOP 6502 C 190 = 15:10:00 53265 Holík Marek TBM 6507 C 191 = 15:11:00 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 192 = 15:12:00 52520 Skyva Petr STE 6501 C 193 = 15:13:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 194 = 15:14:00 307279 Sýkora Jozef TKE 6204 C 195 = 15:15:00 neregistro 307386 Šoltés Pavol SSN 6402 C 196 = 15:16:00 neregistro 307281 Franko Valér KYS 6601 C 197 = 15:17:00 neregistro 09424 Novotný Milan PHK 6502 C 198 = 15:18:00 52667 Mlynárik Peter ZBM 6526 C 199 = 15:19:00 232533 Konečný Pavel OOP 6601 C 200 = 15:20:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 201 = 15:21:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 202 = 15:22:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 203 = 15:23:00 08655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 204 = 15:24:00 416716 Barcík Peter BBA 6612 C 205 = 15:25:00 neregistro 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 206 = 15:26:00 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 207 = 15:27:00 09124 Chmelař Pavel SHK 6402 C 208 = 15:28:00 232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 209 = 15:29:00 52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 210 = 15:30:00 53259 Brlica Pavel TBM 6517 C 211 = 15:31:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 212 = 15:32:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 213 = 15:33:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 214 = 15:34:00 08218 Stárek Filip TUR 6602 C 215 = 15:35:00 307361 Mazúr Milan RBA 6201 C 216 = 15:36:00 neregistro 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 217 = 15:37:00 08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 218 = 15:38:00 406991 Pompura Laco TBB 6301 C 219 = 15:39:00 neregistro 07879 Kunc Petr MLA 6601 C 220 = 15:40:00 51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C 221 = 15:41:00 52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 222 = 15:42:00 307300 Sláma Peter TKE 6401 C 223 = 15:43:00 neregistro 307398 Šoltés František SSN 6202 C 224 = 15:44:00 neregistro 307290 Papuga František KYS 6301 C 225 = 15:45:00 neregistro 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 226 = 15:46:00 53263 Nykodým Petr TBM 6307 C 227 = 15:47:00 08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 228 = 15:48:00

Kategorie H45

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.52 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 166 = 14:46:00 ......................... VAK C 167 = 14:47:00 ......................... VAK C 168 = 14:48:00 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 169 = 14:49:00 08276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 170 = 14:50:00 307419 Priesol František RBA 5901 C 171 = 14:51:00 neregistro 307366 Kollár Jaroslav KYS 6102 C 172 = 14:52:00 neregistro 416760 Kebis Pavol SPE 6004 C 173 = 14:53:00 neregistro 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 174 = 14:54:00 416573 Vajduliak Juraj TVR 6102 C 175 = 14:55:00 neregistro 49871 Svobodný Petr DKP 5800 C 176 = 14:56:00 08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 177 = 14:57:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 178 = 14:58:00 09071 Král Martin JIL 6101 C 179 = 14:59:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 180 = 15:00:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 181 = 15:01:00 52632 Peths Pavel KRN 5801 C 182 = 15:02:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 183 = 15:03:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 184 = 15:04:00 307357 Petrinec Milan RBA 5802 C 185 = 15:05:00 neregistro 301235 Šuler Josef TBM 6005 C 186 = 15:06:00 700004 Hrenko Laszlo NYI C 187 = 15:07:00 neregistro 307270 Kollár Milan KYS 6001 C 188 = 15:08:00 neregistro 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 189 = 15:09:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 190 = 15:10:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 191 = 15:11:00 307259 Korim Juraj TKE 6003 C 192 = 15:12:00 neregistro 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 193 = 15:13:00 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 194 = 15:14:00 08660 Prokop Lubomír TRI 6001 C 195 = 15:15:00 06111 Grepl Ladislav KON 6111 C 196 = 15:16:00 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 197 = 15:17:00 46281 Fedor Jozef SPE 5701 C 198 = 15:18:00 neregistro 52529 Zdráhal Robert STE 5707 C 199 = 15:19:00 51335 Formanko Dušan RBA 5801 C 200 = 15:20:00 neregistro 307286 Gajdoš Stanislav KYS 6103 C 201 = 15:21:00 neregistro 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 202 = 15:22:00

Kategorie H50

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.45 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 168 = 14:48:00 ......................... VAK C 169 = 14:49:00 ......................... VAK C 170 = 14:50:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 171 = 14:51:00 307437 Onder Anton TKE 5401 C 172 = 14:52:00 neregistro 52421 Dosoudil Miroslav LOL 5502 C 173 = 14:53:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 174 = 14:54:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 175 = 14:55:00 07755 Novák Tom DOK 5500 C 176 = 14:56:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 177 = 14:57:00 46286 Pijak Vlado SPE C 178 = 14:58:00 neregistro 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 179 = 14:59:00 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 180 = 15:00:00 53287 Cigoš Petr TBM 5602 C 181 = 15:01:00 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 182 = 15:02:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 183 = 15:03:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 184 = 15:04:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 185 = 15:05:00 45417 Hegedüs Zoltán HUN C 186 = 15:06:00 neregistro 08863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 187 = 15:07:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 188 = 15:08:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 189 = 15:09:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 190 = 15:10:00 52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C 191 = 15:11:00 307265 Žilinčík Slávko TKE 5602 C 192 = 15:12:00 neregistro 52662 Poklop Lubomír LOL 5601 C 193 = 15:13:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 194 = 15:14:00 52994 Šajer Jiří MOV 5503 C 195 = 15:15:00

Kategorie H55

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.45 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 198 = 15:18:00 ......................... VAK C 199 = 15:19:00 ......................... VAK C 200 = 15:20:00 406941 Bilobzhytskyy Anatoliy SPE 5102 C 201 = 15:21:00 neregistro 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 202 = 15:22:00 04466 Vincze István TKE 4901 C 203 = 15:23:00 neregistro 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 204 = 15:24:00 08999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 205 = 15:25:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 206 = 15:26:00 51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 207 = 15:27:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 208 = 15:28:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 209 = 15:29:00 501246 Gurka Jiří TUV 4601 C 210 = 15:30:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 211 = 15:31:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 212 = 15:32:00 307365 Vávra Viktor RBA 5001 C 213 = 15:33:00 neregistro 08299 Přinda Oldřich VLI 5101 C 214 = 15:34:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 215 = 15:35:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 216 = 15:36:00 416505 Fraňo Peter SPE 4701 C 217 = 15:37:00 neregistro 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 218 = 15:38:00 53813 Wiedermann Jaroslav SKM 4905 C 219 = 15:39:00 53848 Jelínek Petr TZL 4902 C 220 = 15:40:00

Kategorie H60

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.48 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 183 = 15:03:00 ......................... VAK C 184 = 15:04:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 185 = 15:05:00 09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 186 = 15:06:00 53807 Tomášek František OTK 2503 C 187 = 15:07:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 188 = 15:08:00 09823 Rychlý Rudolf PHK 4101 C 189 = 15:09:00 51376 Kroča Josef MOV 4501 C 190 = 15:10:00 307390 Roháč Igor VKE 4301 C 191 = 15:11:00 neregistro 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 192 = 15:12:00 301222 Oľhava Ladislav TKE 2601 C 193 = 15:13:00 neregistro 53819 Zajíc Alois SKM 4633 C 194 = 15:14:00 52950 Zajíc Josef AOV 4501 C 195 = 15:15:00 51336 Sláma Peter RBA 4001 C 196 = 15:16:00 neregistro 53329 Panovec Zbislav OTK 3617 C 197 = 15:17:00 219120 Hýbal Ladislav BBA 4101 C 198 = 15:18:00 neregistro 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 199 = 15:19:00 53375 Láznička Alois TZL 3613 C 200 = 15:20:00

Kategorie T1

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  1.43 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 190 = 15:10:00 ......................... VAK C 191 = 15:11:00 ......................... VAK C 192 = 15:12:00 237601 Bencúr Juraj ml LCE 99 C 193 = 15:13:00 neregistro 53332 Kozmínová Věra JZL C 194 = 15:14:00 neregistro ......................... VAK C 195 = 15:15:00 51519 Jeřábková Terezie SVS C 196 = 15:16:00 neregistro ......................... VAK C 197 = 15:17:00 301215 Vykoukalová Dominika TKE C 198 = 15:18:00 neregistro 52904 Ludvík Matyáš STB 9801 C 199 = 15:19:00 ......................... VAK C 200 = 15:20:00 515088 Pulec Matěj VBM 0001 C 201 = 15:21:00 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 202 = 15:22:00 ......................... VAK C 203 = 15:23:00 53803 Sedlařík Vladimír JZL C 204 = 15:24:00 neregistro ......................... VAK C 205 = 15:25:00 49494 Jan Jelínek AOP 0101 C 206 = 15:26:00 neregistro ......................... VAK C 207 = 15:27:00 218855 Gračka Radek LCE C 208 = 15:28:00 neregistro ......................... VAK C 209 = 15:29:00 ......................... VAK C 210 = 15:30:00

Kategorie T2

29.04.2006 Otevřené mistrovství ČR a SR v OB - sprint - startovní listina

délka trati  2.07 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 214 = 15:34:00 ......................... VAK C 215 = 15:35:00 ......................... VAK C 216 = 15:36:00 51456 Baron Přemysl TRC 7900 C 217 = 15:37:00 neregistro 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 218 = 15:38:00 ......................... VAK C 219 = 15:39:00 416742 Vajduliak Juraj TVR 9501 C 220 = 15:40:00 neregistro ......................... VAK C 221 = 15:41:00 ? Zítková Anička ABR 6555 C 222 = 15:42:00 neregistro ? Švihel Radomír LCE C 223 = 15:43:00 neregistro ......................... VAK C 224 = 15:44:00 51463 Cieslarová Diana TRC 6850 C 225 = 15:45:00 neregistro 352332 Sklenářová Lenka SBR 6851 C 226 = 15:46:00 ......................... VAK C 227 = 15:47:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 228 = 15:48:00 ......................... VAK C 229 = 15:49:00 ......................... VAK C 230 = 15:50:00 ......................... VAK C 231 = 15:51:00