Kategorie D10C

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  1.85 km, převýšení    60 m,  6 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:02:00 207841 Odehnalová Tereza ABM 9757 C 7 = 09:07:00 08583 Kavánková Iva TZL 9753 C 12 = 09:12:00 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 C 17 = 09:17:00 ......................... VAK C 22 = 09:22:00 219259 Muselíková Michaela ABM 9898 C 27 = 09:27:00 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C 32 = 09:32:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 C 37 = 09:37:00 410790 Novotná Klára PHK 9751 C 42 = 09:42:00 416068 Gračková Alena LCE 9652 C 47 = 09:47:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 C 52 = 09:52:00 232620 Tesařová Jana VOV C 57 = 09:57:00 neregistro 08600 Chovancová Zuzana TZL 9754 C 62 = 10:02:00 ......................... VAK C 67 = 10:07:00 ? Hubáčková Leona LCE 96 C 72 = 10:12:00 neregistro

Kategorie D12B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  2.63 km, převýšení   120 m, 10 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 09:03:00 301571 Vinklerová Karolína PTE 9559 C 8 = 09:08:00 ? Idesová Veronika SPE 9453 C 13 = 09:13:00 neregistro 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 C 18 = 09:18:00 52738 Spurná Martina PTE 9556 C 23 = 09:23:00 219242 Tesařová Markéta RBK 9451 B 28 = 09:28:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 C 33 = 09:33:00 52737 Hejlová Lucie PTE 9653 C 38 = 09:38:00 410378 Šulerová Hana TBM 9451 B 43 = 09:43:00 232243 Peřinková Petra AOP 9451 C 48 = 09:48:00 49322 Kantorová Dorota TRI 9452 B 53 = 09:53:00 ......................... VAK C 58 = 09:58:00 08849 Vítková Lucie PTE 9474 C 63 = 10:03:00 307271 Pijakova Barbora SPE C 68 = 10:08:00 neregistro 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 B 73 = 10:13:00 49462 Svobodová Radka BFM 9451 B 78 = 10:18:00 416087 Končáková Klára HLV 9557 C 83 = 10:23:00 49327 Haltofová Eva TRI 9453 C 88 = 10:28:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 93 = 10:33:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 C 98 = 10:38:00 49318 Hnilicová Šárka KSU 9493 C 103 = 10:43:00 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 C 108 = 10:48:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 113 = 10:53:00

Kategorie D14B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.64 km, převýšení   180 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:00:00 ......................... VAK C 5 = 09:05:00 ......................... VAK C 10 = 09:10:00 53280 Opletalová Bára TRI 9354 B 15 = 09:15:00 219146 Benčúriková Bronislava SPE 9251 C 20 = 09:20:00 neregistro 53844 Žaludková Petra TZL 9251 B 25 = 09:25:00 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 30 = 09:30:00 53112 Mátlová Pavlína KSU 9392 B 35 = 09:35:00 224903 Štarhová Martina SSU 9386 B 40 = 09:40:00 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 C 45 = 09:45:00 416507 Ďurčová Ivana TKE 9252 C 50 = 09:50:00 neregistro 08652 Nožková Sára TRI 9353 B 55 = 09:55:00 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 B 60 = 10:00:00 51887 Chudá Aneta ABR 9353 C 65 = 10:05:00 52740 Hejlová Zuzana PTE 9371 C 70 = 10:10:00 53130 Borková Marie TZL 9253 B 75 = 10:15:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 C 80 = 10:20:00 219133 Štrbová Romana SPE 9258 C 85 = 10:25:00 neregistro 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 B 90 = 10:30:00 52728 Pernicová Helena UOL 9352 B 95 = 10:35:00 52956 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 100 = 10:40:00 09830 Novotná Markéta PHK 9451 A 105 = 10:45:00 219244 Tesařová Eva RBK 9253 B 110 = 10:50:00 53659 Vozdová Aneta KSU 9394 B 115 = 10:55:00 232405 Šarmanová Alena MOV 9351 B 120 = 11:00:00 49395 Kosová Barbora TRI 9258 B 125 = 11:05:00 218976 Kavánková Jana TZL 9351 C 130 = 11:10:00 352312 Grulichová Helena JPV 9292 C 135 = 11:15:00 416565 Hrašnová Katarína SPE 9351 C 140 = 11:20:00 neregistro 301153 Chromečková Martina SSU 9262 B 145 = 11:25:00 53722 Koporová Petra ZBM 9353 C 150 = 11:30:00 52729 Šimková Johanka UOL 9355 A 155 = 11:35:00 307435 Koľveková Veronika TKE 9351 C 160 = 11:40:00 neregistro 49328 Mizerová Monika TRI 9250 C 165 = 11:45:00 352326 Sklenářová Dorothea SBR 9350 B 170 = 11:50:00 51883 Kolářová Renata ABR 9351 B 175 = 11:55:00 52743 Kejíková Ivona PTE 9281 C 180 = 12:00:00 53652 Janů Hana KSU 9393 B 185 = 12:05:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B 190 = 12:10:00 219108 Kopčíková Terézia SPE 9255 C 195 = 12:15:00 neregistro 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 200 = 12:20:00

Kategorie D16A

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.23 km, převýšení   270 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:01:00 ......................... VAK C 6 = 09:06:00 307289 Gajdošová Katarína KYS 9151 C 11 = 09:11:00 neregistro ? Belešová Zuzana SPE 9151 C 16 = 09:16:00 neregistro 416590 Farkašová Eva SSN 9053 C 21 = 09:21:00 neregistro 232225 Papugová Katarína KYS 9251 C 26 = 09:26:00 neregistro 416725 Jablonovská Lenka SPE 9052 C 31 = 09:31:00 neregistro 307268 Korimová Ivana TKE 9051 C 36 = 09:36:00 neregistro 207807 Franková Barbora KYS 9152 C 41 = 09:41:00 neregistro 406965 Ščibrányová Lenka SPE 9162 C 46 = 09:46:00 neregistro ......................... VAK C 51 = 09:51:00 09197 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 56 = 09:56:00 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 61 = 10:01:00 08798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 66 = 10:06:00 09894 Polzerová Lenka LTU 9051 A 71 = 10:11:00 301368 Svobodná Madla DKP 9154 A 76 = 10:16:00 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 81 = 10:21:00 09332 Knapová Jana LPU 9053 A 86 = 10:26:00 515151 Mezníková Lucie LBE 9150 A 91 = 10:31:00 52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 96 = 10:36:00 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 101 = 10:41:00 410785 Valachová Martina LPU 9054 A 106 = 10:46:00 09423 Novotná Tereza PHK 9255 A 111 = 10:51:00 52727 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 116 = 10:56:00 08190 Valešová Jana CHA 9152 A 121 = 11:01:00 08494 Doškářová Tereza BOR 9150 A 126 = 11:06:00 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 131 = 11:11:00 00116 Klusáčková Zuzana TTR 9151 A 136 = 11:16:00 232355 Šulerová Pavlína TBM 9151 A 141 = 11:21:00 301408 Procházková Monika BSO 9150 A 146 = 11:26:00 51474 Sedláčková Anna KRL 9051 A 151 = 11:31:00 410745 Vytinová Monika TUR 9150 A 156 = 11:36:00 232238 Beranová Barbora BSO 9152 A 161 = 11:41:00 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 166 = 11:46:00 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 171 = 11:51:00 09711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 176 = 11:56:00 416007 Siněňkaja Táňa TAP 9057 A 181 = 12:01:00 52541 Březinová Marie SSU 9191 A 186 = 12:06:00 232236 Uhlíková Tereza BSO 9151 A 191 = 12:11:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 A 196 = 12:16:00 301406 Mechlová Lenka JIL 9051 A 201 = 12:21:00 08991 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 206 = 12:26:00

Kategorie D16B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.99 km, převýšení   210 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 09:03:00 ......................... VAK C 8 = 09:08:00 ......................... VAK C 13 = 09:13:00 51520 Rafajová Zuzana SVS 9151 C 18 = 09:18:00 49392 Pospíšilová Martina SOP 9051 B 23 = 09:23:00 301214 Válková Tereza VRB 9150 B 28 = 09:28:00 416536 Ďurčová Simona TKE 9053 C 33 = 09:33:00 neregistro 53118 Drgová Lenka TZL 9153 B 38 = 09:38:00 52741 Řehulková Petra PTE 9172 B 43 = 09:43:00 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 B 48 = 09:48:00 53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B 53 = 09:53:00 410186 Mazurová Eva AOP 9053 B 58 = 09:58:00 53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 63 = 10:03:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 68 = 10:08:00 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B 73 = 10:13:00 49407 Vyhnálková Milada SOP 9151 B 78 = 10:18:00 52572 Králová Michaela VRB 9092 B 83 = 10:23:00 53315 Hoferková Petra TZL 9054 B 88 = 10:28:00 53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 93 = 10:33:00 53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B 98 = 10:38:00 307275 Šmelíková Lucia RBA 9151 C 103 = 10:43:00 neregistro 253143 Čechová Lenka SVS 9052 C 108 = 10:48:00 224905 Šinclová Zdenka SSU 9196 C 113 = 10:53:00 53360 Vintrová Iva TZL 9151 B 118 = 10:58:00 08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 B 123 = 11:03:00 307436 Janovcová Jana TKE 9054 C 128 = 11:08:00 neregistro 52742 Karásková Zuzana PTE 9173 B 133 = 11:13:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 138 = 11:18:00 232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 B 143 = 11:23:00 53334 Maliňáková Barbora VIZ 9051 B 148 = 11:28:00 08927 Hančíková Kateřina TZL 9051 C 153 = 11:33:00

Kategorie D18A

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  5.33 km, převýšení   320 m, 10 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:00:00 ......................... VAK C 4 = 09:04:00 416755 Tyszová Natália TKE 8851 C 8 = 09:08:00 neregistro 406960 Mihalová Dáša EBB 8952 C 12 = 09:12:00 neregistro 406976 Kršiaková Jana TKE 8951 C 16 = 09:16:00 neregistro ......................... VAK C 20 = 09:20:00 09186 Teplá Tereza SHK 8851 A 24 = 09:24:00 53885 Filipová Zuzana TZL 8855 A 28 = 09:28:00 09466 Vaculíková Jana PHK 8853 A 32 = 09:32:00 52941 Weissová Lucie AOV 8952 A 36 = 09:36:00 09989 Soukupová Lucie SJC 8951 A 40 = 09:40:00 52973 Hamáčková Kristina LBE 8850 A 44 = 09:44:00 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 A 48 = 09:48:00 53324 Polášková Tereza TZL 8851 A 52 = 09:52:00 09191 Mádlová Věra SHK 8951 A 56 = 09:56:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 A 60 = 10:00:00 09187 Hypiusová Tereza SHK 8853 A 64 = 10:04:00 515171 Bochenková Ivana DKP 8950 A 68 = 10:08:00 49618 Freyová Andrea JIL 8955 A 72 = 10:12:00 09353 Azebová Nina PHK 8855 A 76 = 10:16:00 07719 Svobodová Barbora TJN 8952 A 80 = 10:20:00 515189 Vozdová Klára KSU 8964 A 84 = 10:24:00 416834 Fólová Martina TJN 8853 A 88 = 10:28:00 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 A 92 = 10:32:00 51814 Knoblochová Jana TUR 8851 A 96 = 10:36:00 08564 Přecechtělová Tereza DKP 8951 A 100 = 10:40:00 07877 Kuncová Eliška MLA 8951 A 104 = 10:44:00 08898 Hlavová Hana KON 8888 A 108 = 10:48:00 301146 Staňková Štěpánka SSU 8992 A 112 = 10:52:00 08899 Hlavová Jindra KON 8989 A 116 = 10:56:00 08778 Žabková Markéta TRC 8850 A 120 = 11:00:00 08926 Hančíková Hana OSN 8852 A 124 = 11:04:00 52746 Pilcová Barbora UOL 8977 A 128 = 11:08:00 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 A 132 = 11:12:00 515036 Procházková Michaela LPU 8960 A 136 = 11:16:00 232123 Veličková Monika VRB 8951 A 140 = 11:20:00 52025 Rambousková Hana ZBM 8860 A 144 = 11:24:00 232409 Doležalová Monika DKP 8857 A 148 = 11:28:00 52064 Štěpánská Adéla ZBM 8870 A 152 = 11:32:00 09885 Rousková Tereza LPU 8957 A 156 = 11:36:00 51787 Karochová Simona DKP 8853 A 160 = 11:40:00 301640 Petrželová Tereza JIL 8953 A 164 = 11:44:00 08995 Doležalová Hana VRL 8851 A 168 = 11:48:00 09415 Machútová Lucie PHK 8851 A 172 = 11:52:00 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 A 176 = 11:56:00

Kategorie D18B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.52 km, převýšení   240 m, 10 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:01:00 ......................... VAK C 6 = 09:06:00 ......................... VAK C 11 = 09:11:00 232155 Hradilová Veronika VRB 8950 C 16 = 09:16:00 08658 Latochová Kateřina TRI 8850 B 21 = 09:21:00 411772 Rossmanithová Kateř AOP 8951 B 26 = 09:26:00 51509 Valentová Vendula LCE 8851 C 31 = 09:31:00 04768 Marková Anna TBM 8989 B 36 = 09:36:00 49388 Moravcová Zuzana SOP 8852 B 41 = 09:41:00 51464 Domčíková Tereza MOV 8953 B 46 = 09:46:00 416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B 51 = 09:51:00 08839 Popelková Zuzana PTE 8882 B 56 = 09:56:00 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 B 61 = 10:01:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 B 66 = 10:06:00 08657 Jarošová Eva TRI 8852 C 71 = 10:11:00 53231 Minaříková Zuzana TBM 8998 B 76 = 10:16:00

Kategorie D20A

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   360 m, 12 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:02:00 ......................... VAK C 7 = 09:07:00 02276 Gyurkó Fanni HUN C 12 = 09:12:00 neregistro ......................... VAK C 17 = 09:17:00 51689 Tichovská Martina PGP 8658 R 22 = 09:22:00 09088 Kynčlová Martina JIL 8651 A 27 = 09:27:00 09235 Juračková Jana LPU 8653 R 32 = 09:32:00 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 R 37 = 09:37:00 51292 Bochenková Martina DKP 8758 A 42 = 09:42:00 09182 Doležalová Veronika SHK 8753 A 47 = 09:47:00 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 52 = 09:52:00 49898 Mališová Barbora DKP 8654 R 57 = 09:57:00 219207 Mrštíková Květa LPU 8753 A 62 = 10:02:00 07785 Horáková Veronika TUR 8751 A 67 = 10:07:00 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 A 72 = 10:12:00 52330 Palátová Petra ZBM 8658 R 77 = 10:17:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 A 82 = 10:22:00 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 A 87 = 10:27:00 51473 Sedláčková Oldřiška KRL 8751 A 92 = 10:32:00 53293 Martynková Aneta TRI 8657 A 97 = 10:37:00 08537 Krafková Lucie BOR 8650 E 102 = 10:42:00 52675 Vlažná Lucie LCE 8762 A 107 = 10:47:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 A 112 = 10:52:00 52356 Hrstková Vladěna JHB 8753 A 117 = 10:57:00 08776 Žabková Marie TRC 8753 A 122 = 11:02:00 52075 Stratilová Marie ZBM 8751 A 127 = 11:07:00 09358 Doležalová Vendula PHK 8752 A 132 = 11:12:00 09082 Uvizlová Martina SJC 8665 R 137 = 11:17:00 416287 Prchalová Ivana JIL 8754 A 142 = 11:22:00

Kategorie D20B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.85 km, převýšení   300 m, 12 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 09:03:00 ......................... VAK C 8 = 09:08:00 08777 Kaletová Petra TRC 8754 B 13 = 09:13:00 53845 Hýblová Lenka ZBM 8754 A 18 = 09:18:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 B 23 = 09:23:00 52723 Kočí Petra KON 8786 B 28 = 09:28:00 53501 Frýdlová Lenka UOL 8659 B 33 = 09:33:00 301331 Bajcarová Pavla VRB 8752 C 38 = 09:38:00 49458 Petrová Tereza BFM 8751 B 43 = 09:43:00 08829 Boháčová Lucie PTE 8771 B 48 = 09:48:00 301587 Pavlíková Barbora ZLH 8750 B 53 = 09:53:00 08774 Mrózková Ivana TRC 8751 B 58 = 09:58:00

Kategorie D21A

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  5.61 km, převýšení   390 m, 12 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 09:04:00 ......................... VAK C 9 = 09:09:00 09969 Procházková Zuzana SJC 8551 R 14 = 09:14:00 53588 Otrubová Johana KON 7852 C 19 = 09:19:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 24 = 09:24:00 09557 Škodová Petra LPU 8359 R 29 = 09:29:00 51149 Matějová Kateřina VSP 8054 C 34 = 09:34:00 53032 Vávrová Veronika JPV 8551 C 39 = 09:39:00 53240 Ptáčková Veronika TBM 7374 C 44 = 09:44:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 49 = 09:49:00 406902 Beržinská Soňa BBA 8552 C 54 = 09:54:00 neregistro 53313 Blažková Hana VLI 7980 C 59 = 09:59:00 08952 Knoblochová Kamila VRL 8353 C 64 = 10:04:00 53252 Cigošová Katka VPM 7995 C 69 = 10:09:00 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 R 74 = 10:14:00 52399 Čevelová Iva DOB 8151 C 79 = 10:19:00 52627 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 84 = 10:24:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 89 = 10:29:00 52647 Ulahelová Jana KRN 8451 C 94 = 10:34:00 49336 Šumšalová Kristýna ODR 8550 C 99 = 10:39:00 253155 Sikorová Miroslava VIZ 7658 C 104 = 10:44:00 51338 Labašová Katarína TKE 8351 C 109 = 10:49:00 neregistro 52002 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 114 = 10:54:00 229780 Zatloukalová Lenka JPV 8577 R 119 = 10:59:00 08114 Neradová Alena LIT 8551 R 124 = 11:04:00 51739 Boumová Irena VSP 7751 C 129 = 11:09:00 416753 Hlaváčiková Erika EBB 8752 C 134 = 11:14:00 neregistro 51138 Jirků Kamila CTB 8151 R 139 = 11:19:00 09940 Ticháčková Magdalena SJC 7962 R 144 = 11:24:00 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 149 = 11:29:00 51780 Kodysová Hana RUZ 8051 C 154 = 11:34:00 416841 Johansen Katarína TKE 7651 C 159 = 11:39:00 neregistro 53111 Jindřišková Martina ZBM 8556 C 164 = 11:44:00 52474 Bednářová Dana UOL 7951 C 169 = 11:49:00 09333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 174 = 11:54:00 09061 Henychová Zuzana VLI 6151 C 179 = 11:59:00 53292 Cigošová Eva TBM 8088 C 184 = 12:04:00 49621 Slámová Jana TKE 7252 C 189 = 12:09:00 neregistro 51599 Paseková Vladimíra VRL 7752 R 194 = 12:14:00 09480 Klíchová Jana VSP 8152 C 199 = 12:19:00 52861 Daňková Petra JPV 8575 C 204 = 12:24:00

Kategorie D21B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  5.36 km, převýšení   320 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:00:00 ......................... VAK C 5 = 09:05:00 ......................... VAK C 10 = 09:10:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 15 = 09:15:00 53312 Sychrová Barbora VBM 8455 C 20 = 09:20:00 49655 Sluková Dagmar SBK 7461 C 25 = 09:25:00 05591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C 30 = 09:30:00 08719 Černá Kristýna SOP 8552 C 35 = 09:35:00 52670 Smětáková Ivana HLV 8153 C 40 = 09:40:00 406999 Baranová Mária FBA 7751 C 45 = 09:45:00 neregistro 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 50 = 09:50:00 08303 Škodová Zuzana VLI 5650 C 55 = 09:55:00 406970 Vachová Zora SPE 8251 C 60 = 10:00:00 neregistro 406984 Chupekova Silvia VZA 7250 C 65 = 10:05:00 neregistro 218792 Bencúrová Jitka LCE 7763 C 70 = 10:10:00 53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 75 = 10:15:00 08067 Schusterová Martina TUR 8352 C 80 = 10:20:00 51923 Kodysová Eva RUZ 8151 C 85 = 10:25:00 416746 Barcíková Renáta BBA 8751 C 90 = 10:30:00 neregistro 307380 Křivánková Iveta TKE 8151 C 95 = 10:35:00 neregistro 515504 Blechová Lenka CHT 8053 C 100 = 10:40:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 105 = 10:45:00 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 110 = 10:50:00 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 115 = 10:55:00 53205 Lemonová Vlasta SBK 7789 C 120 = 11:00:00 08717 Dostálová Lucie SOP 8052 C 125 = 11:05:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 130 = 11:10:00

Kategorie D21C

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.82 km, převýšení   240 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:02:00 ......................... VAK C 7 = 09:07:00 53276 Štěpánková Kateřina TBM 7654 R 12 = 09:12:00 49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C 17 = 09:17:00 08831 Mikšíková Kateřina PTE 7375 C 22 = 09:22:00 416218 Netoličková Radka VOV 7855 C 27 = 09:27:00 09952 Zlámalová Zdena SJC 7253 C 32 = 09:32:00 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 37 = 09:37:00

Kategorie D21E

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  7.17 km, převýšení   430 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 ......................... VAK C 3 = 09:03:00 102 ......................... VAK C 7 = 09:07:00 103 820520 Dobke Marika TJN 8258 R 11 = 09:11:00 104 232008 Bukovácová Alena FBA 7451 C 15 = 09:15:00 neregistro 105 09817 Fedorová Katarína SPE 7451 C 19 = 09:19:00 neregistro 106 45984 Domján Zsuzsa HUN C 23 = 09:23:00 neregistro 107 52268 Horová Lenka PGP 7951 C 27 = 09:27:00 108 05177 Hlubučková Dominika CHA 7750 C 31 = 09:31:00 109 09212 Fukátková Pavla LPU 8552 R 35 = 09:35:00 110 09784 Baldrianova Bara VSP 7850 E 39 = 09:39:00 111 51688 Tichovská Hana PGP 8251 R 43 = 09:43:00 112 45982 Sebök Éva HUN C 47 = 09:47:00 neregistro 113 08807 Topinková Monika BOR 8054 R 51 = 09:51:00 114 09900 Kalenská Romana SJC 8351 R 55 = 09:55:00 115 51567 Langpaulová Anna SCP 8257 R 59 = 09:59:00 116 51278 Spurná Martina PGP 8556 R 63 = 10:03:00 117 45235 Simon Ágnes HUN C 67 = 10:07:00 neregistro 118 09142 Fejlková Martina SHK 8152 E 71 = 10:11:00 119 51595 Kupcová Veronika EKP 7850 C 75 = 10:15:00 120 51180 Mezníková Lenka PGP 8453 C 79 = 10:19:00 121 04212 Kašková Barbora CHA 8050 C 83 = 10:23:00 122 45985 Kelemen Bernadett HUN C 87 = 10:27:00 neregistro 123 53278 Schindlerová Martin JAM 7951 C 91 = 10:31:00 124 307278 Bajtošová Hana RBA 8451 C 95 = 10:35:00 neregistro 125 51718 Ryšavá Vendula PGP 8153 R 99 = 10:39:00 126 232324 Bořánková Kristýna VSP 7054 R 103 = 10:43:00 127 45917 Szerencsi Ildi HUN C 107 = 10:47:00 neregistro 128 52223 Pekárková Eva TZL 7653 E 111 = 10:51:00 129 52142 Hrušková Lenka DKP 8555 C 115 = 10:55:00 neregistro 130 53544 Furuczová Jela FBA 7151 C 119 = 10:59:00 neregistro 131 301173 Vlčovská Marta LPU 7667 R 123 = 11:03:00 132 51765 Tvarůžková Petra SJI 8452 R 127 = 11:07:00 133 49367 Smičková Eva KON 8277 E 131 = 11:11:00 134 52097 Janovská Petra PGP 7355 C 135 = 11:15:00 135 46114 Fekete Zsuzsa HUN C 139 = 11:19:00 neregistro 136 ......................... VAK C 143 = 11:23:00 137 49639 Haluzová Jana SCP 8051 E 147 = 11:27:00 138 05176 Kašková Kateřina CHA 7850 R 151 = 11:31:00 139 51806 Nováková Lucie PGP 8552 C 155 = 11:35:00 140 45119 Makrai Éva HUN C 159 = 11:39:00 neregistro 141 515167 Krčálová Veronika LPU 8557 E 163 = 11:43:00 142 09394 Rufferová Iva BOR 8354 E 167 = 11:47:00 143 04146 Novotná Petra PHK 6651 E 171 = 11:51:00 144 52298 Chudíková Barbora SJI 7850 E 175 = 11:55:00 145 515126 Dočkalová Martina LPU 8357 E 179 = 11:59:00

Kategorie D35B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   290 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:01:00 ......................... VAK C 6 = 09:06:00 08621 Poštulková Zuzana VZA 7091 C 11 = 09:11:00 neregistro 51644 Cerninova Dagmar VSP 7151 C 16 = 09:16:00 08810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 21 = 09:21:00 207808 Franková Jana KYS 6651 C 26 = 09:26:00 neregistro 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 31 = 09:31:00 416050 Sadílková Lenka VIZ 7055 C 36 = 09:36:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 41 = 09:41:00 232038 Nykodýmová Monika TBM 6870 C 46 = 09:46:00 53101 Bridzikova Gabriela FBA 6951 C 51 = 09:51:00 neregistro 07726 Rydlová Magda TJN 6850 C 56 = 09:56:00 07864 Maliňáková Eva KVS 6551 C 61 = 10:01:00 416745 Barcíková Renáta BBA 6751 C 66 = 10:06:00 neregistro 416013 Muselíková Vladislava ABM 7051 C 71 = 10:11:00 307274 Šmelíková Jana RBA 6670 C 76 = 10:16:00 neregistro 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 81 = 10:21:00 51447 Szturcová Ivana TRC 7051 C 86 = 10:26:00 49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C 91 = 10:31:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 96 = 10:36:00 08625 Kralova Miriam VZA 6951 C 101 = 10:41:00 neregistro 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 106 = 10:46:00 416733 Papugová Elena KYS 6551 C 111 = 10:51:00 neregistro 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 116 = 10:56:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 121 = 11:01:00 53377 Kalendová Blanka VIZ 6151 C 126 = 11:06:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 131 = 11:11:00 ? Kostková Jana AOP 7151 C 136 = 11:16:00

Kategorie D40B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.19 km, převýšení   260 m, 12 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 09:03:00 ......................... VAK C 8 = 09:08:00 52419 Sedláčková Hana KON 5481 C 13 = 09:13:00 232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 18 = 09:18:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 23 = 09:23:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 28 = 09:28:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 33 = 09:33:00 52560 Strachotová Eva SSU 6099 C 38 = 09:38:00 08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 43 = 09:43:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 48 = 09:48:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 53 = 09:53:00 416848 Davi Jana HLV 6161 C 58 = 09:58:00 neregistro ? Belešová Hana SPE 6551 C 63 = 10:03:00 neregistro 52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C 68 = 10:08:00 51917 Kiprá Zdena SBR 6550 C 73 = 10:13:00 53818 Janásová Jitka SKM 6551 C 78 = 10:18:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 83 = 10:23:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 88 = 10:28:00 416103 Tesařová Jitka RBK 6451 C 93 = 10:33:00 08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C 98 = 10:38:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 103 = 10:43:00 09122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 108 = 10:48:00 51446 Bialožytová Pavla TRC 6350 C 113 = 10:53:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 118 = 10:58:00 53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C 123 = 11:03:00 307367 Kumová Iva RBA 6252 C 128 = 11:08:00 neregistro 406907 Mižúrová Jana FBA 6351 C 133 = 11:13:00 neregistro 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 138 = 11:18:00 52424 Vaňáková Milada LOL 6252 C 143 = 11:23:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 148 = 11:28:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 153 = 11:33:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 158 = 11:38:00 352305 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 163 = 11:43:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 168 = 11:48:00

Kategorie D45B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.69 km, převýšení   220 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:00:00 ......................... VAK C 5 = 09:05:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 10 = 09:10:00 53286 Cigošová Anna TBM 5253 C 15 = 09:15:00 307387 Putnovská Iveta TKE 5651 C 20 = 09:20:00 neregistro 53003 Vávrová Beata BBA 5651 C 25 = 09:25:00 neregistro 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 30 = 09:30:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 35 = 09:35:00 46287 Pijakova Eva SPE C 40 = 09:40:00 neregistro 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 45 = 09:45:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 50 = 09:50:00 219280 Janská Iva LBM 5795 C 55 = 09:55:00 307389 Maľarová Angela TKE 5751 C 60 = 10:00:00 neregistro 52358 Hrstková Dana JHB 6051 C 65 = 10:05:00

Kategorie D50B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.28 km, převýšení   200 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 09:03:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 8 = 09:08:00 533304 Májová Paulína BBA 5351 C 13 = 09:13:00 neregistro 52760 Jahnová Helena SCP 5550 C 18 = 09:18:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 23 = 09:23:00

Kategorie D55B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.27 km, převýšení   170 m, 10 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 33 = 09:33:00 ......................... VAK C 38 = 09:38:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 43 = 09:43:00 515012 Omová Jana TUR 5150 C 48 = 09:48:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 53 = 09:53:00 416515 Fraňová Marie SPE 5051 C 58 = 09:58:00 neregistro 08998 Knoblochová Věra VRL 4851 C 63 = 10:03:00 52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C 68 = 10:08:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 73 = 10:13:00 09576 Stará Pavla BOV 4251 C 78 = 10:18:00

Kategorie D60B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   150 m,  9 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 88 = 10:28:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 93 = 10:33:00

Kategorie D65B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking

Kategorie H10C

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  1.91 km, převýšení    90 m,  6 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:01:00 ......................... VAK C 6 = 09:06:00 ......................... VAK C 11 = 09:11:00 ......................... VAK C 16 = 09:16:00 416576 Kral David VZA 9600 C 21 = 09:21:00 neregistro 307400 Sláma Dušan TKE C 26 = 09:26:00 neregistro ? Jonáš Adam BBA 0101 C 31 = 09:31:00 neregistro 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 C 36 = 09:36:00 52200 Dvorský Boris SKM 3324 C 41 = 09:41:00 08599 Láznička Václav TZL 9901 C 46 = 09:46:00 neregistro 219331 Ptáček Patrik BBM 9800 C 51 = 09:51:00 416764 Šoltés František SSN C 56 = 09:56:00 neregistro 416082 Dvorský Petr SKM 9601 C 61 = 10:01:00 53121 Burkart David VIZ 9602 C 66 = 10:06:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 C 71 = 10:11:00 52644 Zavřel Lukáš KRN 9701 C 76 = 10:16:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 C 81 = 10:21:00 232323 Konečný Štěpán OOP 9700 C 86 = 10:26:00 515074 Tesař Vojtěch VOV C 91 = 10:31:00 neregistro 416034 Kunz Jan BBM 9601 C 96 = 10:36:00 04026 Černín Ondřej VSP 9601 C 101 = 10:41:00 232250 Bořil Jan OSN 9700 C 106 = 10:46:00 08589 Furucz Dušanko FBA 9701 C 111 = 10:51:00 neregistro 416520 Chupek Jakub VZA 9900 C 116 = 10:56:00 neregistro 08587 Odstrčil Filip X01 C 121 = 11:01:00 neregistro 416704 Jonáš Martin BBA 9601 C 126 = 11:06:00 neregistro 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 C 131 = 11:11:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 C 136 = 11:16:00 416711 Šoltés Jakub SSN C 141 = 11:21:00 neregistro 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 C 146 = 11:26:00

Kategorie H12B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.28 km, převýšení   150 m,  9 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:02:00 ......................... VAK C 7 = 09:07:00 53846 Göttlicher Fabio TZL 9402 C 12 = 09:12:00 52537 Minář Marek SSU 9441 B 17 = 09:17:00 51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 C 22 = 09:22:00 416144 Korčák Jakub TZL 9403 B 27 = 09:27:00 406963 Bohun Alexander SPE 9403 C 32 = 09:32:00 neregistro 53123 Kratochvíl Jindřich VIZ 9412 C 37 = 09:37:00 53821 Krajcar Ivo SKM 9501 C 42 = 09:42:00 416570 Mižúr Šimon FBA 9401 C 47 = 09:47:00 neregistro 51516 Sedláček Martin SVS 9401 C 52 = 09:52:00 08885 Chmelař Martin JPV 9505 C 57 = 09:57:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 C 62 = 10:02:00 08598 Chovanec David TZL 9502 C 67 = 10:07:00 08851 Holinka Lukáš PTE 9421 C 72 = 10:12:00 49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B 77 = 10:17:00 301698 Horvát Petr SSU 9442 B 82 = 10:22:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 87 = 10:27:00 301572 Švécar Rostislav PTE 9502 C 92 = 10:32:00 219112 Kebis Samuel SPE 9402 C 97 = 10:37:00 neregistro 406938 Šmelík Martin RBA 9601 C 102 = 10:42:00 neregistro 232524 Konečný Michal OOP 9500 C 107 = 10:47:00 416504 Masaryk Martin TKE 9401 C 112 = 10:52:00 neregistro 330655 Láznička Jan TZL 9405 C 117 = 10:57:00 219104 Kollár Daniel KYS 9401 C 122 = 11:02:00 neregistro 307332 Sklenář Martin SBR 9501 C 127 = 11:07:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 C 132 = 11:12:00 53122 Malý Jan VIZ 9506 C 137 = 11:17:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 C 142 = 11:22:00 08588 Furucz Marcel FBA 9501 C 147 = 11:27:00 neregistro 52548 Staněk Tomáš SSU 9403 B 152 = 11:32:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 C 157 = 11:37:00 08597 Polášek Michal TZL 9503 C 162 = 11:42:00 406289 Kopčík Matej SPE 9601 C 167 = 11:47:00 neregistro

Kategorie H14B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   290 m, 12 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:01:00 301582 Verlík Jan TRI 9205 C 4 = 09:04:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 C 7 = 09:07:00 416022 Svoboda Marek VBM 9301 B 10 = 09:10:00 416064 Benroth Martin LCE 9206 B 13 = 09:13:00 08595 Kašpar Michal TZL 9308 C 16 = 09:16:00 08725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 19 = 09:19:00 08850 Holinka Matouš PTE 9222 C 22 = 09:22:00 219145 Miškovič Martin SPE 9209 C 25 = 09:25:00 neregistro 49493 Lacina Jakub KSU 9303 B 28 = 09:28:00 406909 Hierweg Karol BBA 9201 C 31 = 09:31:00 neregistro 218854 Otruba Jakub LCE 92 C 34 = 09:34:00 neregistro 08799 Hadač Filip AOP 9301 A 37 = 09:37:00 416712 Sokol Juraj KYS 9201 C 40 = 09:40:00 neregistro 08594 Komárek Martin TZL 9209 C 43 = 09:43:00 neregistro 307260 Mušinský Tomáš TKE 9301 C 46 = 09:46:00 neregistro 52519 Skyva Petr STE 9307 B 49 = 09:49:00 51505 Kunovský Ondřej LCE 9202 B 52 = 09:52:00 352304 Ostřanský Filip SSU 9243 B 55 = 09:55:00 406986 Kosut Martin VZA 9201 C 58 = 09:58:00 neregistro 08661 Gazda Viktor TRI 9203 B 61 = 10:01:00 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 B 64 = 10:04:00 253366 Slabiňák Jakub LCE 9304 B 67 = 10:07:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 70 = 10:10:00 ? Kebis Tobiás SPE 9210 C 73 = 10:13:00 neregistro 307399 Petrinec Mário RBA 9201 C 76 = 10:16:00 neregistro 232136 Schuster Marek AOP 9303 A 79 = 10:19:00 301594 Svatoň Ondra ABR 9301 C 82 = 10:22:00 307285 Franko Dávid KYS 9301 C 85 = 10:25:00 neregistro 53880 Hubáček Michal LCE 9301 B 88 = 10:28:00 416527 Šofranko Ondrej TKE 9302 C 91 = 10:31:00 neregistro 406962 Nemec Andrej EBB 9201 C 94 = 10:34:00 neregistro 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 97 = 10:37:00 08593 Štěpančík Jan TZL 9306 C 100 = 10:40:00 neregistro 04025 Černín Daniel VSP 9301 C 103 = 10:43:00 53864 Špetlík Václav LCE 9203 B 106 = 10:46:00 ......................... VAK C 109 = 10:49:00 232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 112 = 10:52:00 53791 Sukeník Mojmír KRN 9301 C 115 = 10:55:00 301573 Řehulka Martin PTE 9322 B 118 = 10:58:00 253365 Doležel Patrik LCE 9305 B 121 = 11:01:00 08596 Hoferek Tomáš TZL 9305 B 124 = 11:04:00 219114 Pulščák Andrej SPE 9208 C 127 = 11:07:00 neregistro 416740 Kollár Milan KYS 9210 C 130 = 11:10:00 neregistro 232027 Berka Miroslav RBK 9210 B 133 = 11:13:00 49303 Lacina Lukáš KSU 9304 B 136 = 11:16:00 232034 Nykodým Ondřej TBM 9307 B 139 = 11:19:00 53869 Vavrys Johan LCE 9302 B 142 = 11:22:00 232192 Sýkora Jan AOP 9201 B 145 = 11:25:00 04647 Német Kryštof STE 9308 A 148 = 11:28:00 08592 Zubalík Cyril TZL 9307 B 151 = 11:31:00 416715 Barcík Róbert BBA 9202 C 154 = 11:34:00 neregistro 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 B 157 = 11:37:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 C 160 = 11:40:00 ......................... VAK C 163 = 11:43:00 49315 Gráf Michal TRI 9304 B 166 = 11:46:00 416531 Mati Jakub TKE 9202 C 169 = 11:49:00 neregistro 219101 Milojevič Kristián SPE 9207 C 172 = 11:52:00 neregistro 416738 Semančík Dominik KYS 9211 C 175 = 11:55:00 neregistro 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 178 = 11:58:00 51504 Valenta Jiří LCE 9201 B 181 = 12:01:00

Kategorie H16A

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  6.53 km, převýšení   430 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:00:00 307364 Mazúr Tomáš RBA 9101 C 4 = 09:04:00 neregistro 416588 Čarný Patrik KYS 9101 C 8 = 09:08:00 neregistro 416702 Dikej Jakub SPE 9106 C 12 = 09:12:00 neregistro 416556 Hanzely Ján SSN 9101 C 16 = 09:16:00 neregistro 416528 Onder Dominik TKE 9001 C 20 = 09:20:00 neregistro 232217 Papuga Miroslav KYS 9003 C 24 = 09:24:00 neregistro 406910 Mižúr Peter FBA 9101 C 28 = 09:28:00 neregistro 219105 Holíček Peter SPE 9107 C 32 = 09:32:00 neregistro 416731 Kliment Lukáš KYS 9102 C 36 = 09:36:00 neregistro 416593 Krajčovic Martin MZV C 40 = 09:40:00 neregistro 416551 Hanzely Pavol SSN 9005 C 44 = 09:44:00 neregistro 416736 Sokol Tomáš KYS 9103 C 48 = 09:48:00 neregistro 219111 Sokolík Tomáš SPE 9109 C 52 = 09:52:00 neregistro 416564 Pavlík Michal SSN 9001 C 56 = 09:56:00 neregistro 416517 Kvaka Ján KYS 9002 C 60 = 10:00:00 neregistro 53489 Jemelík Hynek ZBM 9102 A 64 = 10:04:00 53836 Kolárik Jan TZL 9013 A 68 = 10:08:00 301405 Kovář Tomáš BSO 9101 A 72 = 10:12:00 51512 Bednařík Antonín VIZ 9001 A 76 = 10:16:00 301639 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 80 = 10:20:00 219205 Nožka Radek LPU 9005 A 84 = 10:24:00 301465 Tengler Petr MLA 9101 A 88 = 10:28:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 A 92 = 10:32:00 49353 Kobrle Aleš JIL 9101 A 96 = 10:36:00 09789 Klapal Jan LPU 9006 A 100 = 10:40:00 09195 Stulík Matěj SHK 9101 A 104 = 10:44:00 52703 Slezák Jiří LCE 9001 A 108 = 10:48:00 410363 Procházka Pavel LBE 9000 A 112 = 10:52:00 232031 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 116 = 10:56:00 51990 Kamenický Matěj OSN 9036 A 120 = 11:00:00 09196 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 124 = 11:04:00 416173 Bína Martin MLA 9102 A 128 = 11:08:00 09870 Brož Petr CHA 9106 A 132 = 11:12:00 09831 Kamenický Jakub PHK 9104 A 136 = 11:16:00 53576 Bravený Vít VBM 9102 A 140 = 11:20:00 515162 Procházka David LPU 9113 A 144 = 11:24:00 49438 Melecký Martin OOP 9000 A 148 = 11:28:00 416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A 152 = 11:32:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 156 = 11:36:00 232040 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 160 = 11:40:00 52656 Strečko Marek ZLH 9101 A 164 = 11:44:00 301385 Stránský Vojtěch DKP 9005 A 168 = 11:48:00 51502 Valenta Jan LCE 9003 A 172 = 11:52:00 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 176 = 11:56:00 08713 Peřinka Jan AOP 9101 A 180 = 12:00:00 515131 Henych Ondřej VLI 9001 A 184 = 12:04:00 09866 Hovorka Lukáš LPU 9001 A 188 = 12:08:00 515133 Henych Tomáš VLI 9002 A 192 = 12:12:00 53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 196 = 12:16:00 301422 Švirák Ondřej BSO 9102 A 200 = 12:20:00

Kategorie H16B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  5.98 km, převýšení   360 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:00:00 ......................... VAK C 5 = 09:05:00 ......................... VAK C 10 = 09:10:00 246838 Beran Jan TZL 9016 C 15 = 09:15:00 232343 Kazda Adam RBK 9104 B 20 = 09:20:00 515191 Hnilica Přemek KSU 9141 B 25 = 09:25:00 08768 Szturc Václav TRC 9102 B 30 = 09:30:00 416056 Semela Jakub LCE 9103 B 35 = 09:35:00 49429 Opletal Jan HAV 9000 B 40 = 09:40:00 301699 Opletal Jaroslav SSU 9010 B 45 = 09:45:00 53176 Legerski Martin TRI 9003 B 50 = 09:50:00 416012 Hrobař Štěpán ABM 9106 B 55 = 09:55:00 406935 Iro Branislav SPE 9105 C 60 = 10:00:00 neregistro 53396 Láznička Petr TZL 9011 B 65 = 10:05:00 52479 Pernica Jiří VRB 9002 C 70 = 10:10:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 B 75 = 10:15:00 53670 Janů Zdeněk KSU 9045 C 80 = 10:20:00 08772 Kostka Jakub TRC 9103 C 85 = 10:25:00 301583 Seitler Milan ZLH 9102 B 90 = 10:30:00 52945 Fousek Jan AOV 9101 B 95 = 10:35:00 307353 Rovčanin Vladimír BBA 9001 C 100 = 10:40:00 neregistro 52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 105 = 10:45:00 52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 110 = 10:50:00 53354 Krajča Martin TZL 9012 B 115 = 10:55:00 51501 Benroth Jakub LCE 9002 B 120 = 11:00:00 53857 Pavelka Tomáš VIZ 9020 B 125 = 11:05:00 08840 Popelka Pavel PTE 9032 B 130 = 11:10:00 51903 Vičan Michael ABR 9101 B 135 = 11:15:00 52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 140 = 11:20:00 08769 Szturc Jan TRC 9003 B 145 = 11:25:00 246837 Popelka Lukáš TZL 9015 B 150 = 11:30:00 53823 Dvorský Václav SKM 9101 C 155 = 11:35:00 52343 Schäfer Martin TZL 9009 B 160 = 11:40:00 52546 Coufal Radek SSU 9042 B 165 = 11:45:00 416126 Bartosz David TRI 9102 B 170 = 11:50:00 411763 Sochor Vít HAV 9105 B 175 = 11:55:00 04671 Tesař Jan VRB 9000 C 180 = 12:00:00 232026 Berka Milan RBK 9011 B 185 = 12:05:00 515150 Vozda Vojtěch KSU 9043 B 190 = 12:10:00 51301 Hubáček Jan LCE 9101 B 195 = 12:15:00 246835 Matuš Martin TZL 9102 B 200 = 12:20:00 51460 Opletal Petr TRC 9104 C 205 = 12:25:00 52574 Benc Martin SSU 9143 B 210 = 12:30:00

Kategorie H18A

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  7.67 km, převýšení   470 m, 15 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:02:00 ......................... VAK C 6 = 09:06:00 307276 Sýkora Daniel TKE 8803 C 10 = 09:10:00 neregistro 307287 Gajdoš Tomáš KYS 8803 C 14 = 09:14:00 neregistro 406961 Nemec Juraj EBB 8901 C 18 = 09:18:00 neregistro 416749 Chrappa Richard SPE 8901 C 22 = 09:22:00 neregistro 307266 Oľhava Rastislav TKE 8901 C 26 = 09:26:00 neregistro 307288 Porubčan Matúš KYS 8903 C 30 = 09:30:00 neregistro 406959 Majláth Martin EBB 8902 C 34 = 09:34:00 neregistro 307378 Ringer Štefan TKE 8906 C 38 = 09:38:00 neregistro 416773 Tomašovič Michal SPE 8902 C 42 = 09:42:00 neregistro 307257 Kollár Miroslav KYS 8801 C 46 = 09:46:00 neregistro 307434 Drenčák Jaroslav TKE 8902 C 50 = 09:50:00 neregistro ......................... VAK C 54 = 09:54:00 52702 Slezák Zdeněk LCE 8902 A 58 = 09:58:00 51513 Malý Ondřej VIZ 8911 A 62 = 10:02:00 09385 Kubát Jan PHK 8902 A 66 = 10:06:00 52085 Hájek Daniel ZBM 8919 A 70 = 10:10:00 08989 Daněk Jáchym VRL 8901 A 74 = 10:14:00 49459 Petr Jiří BFM 8901 A 78 = 10:18:00 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 82 = 10:22:00 08305 Škoda Jakub VLI 8800 A 86 = 10:26:00 08555 Mališ Jiří JIL 8806 A 90 = 10:30:00 52965 Rajnošek Matěj OSN 8800 A 94 = 10:34:00 09188 Jirásek Michal SHK 8901 A 98 = 10:38:00 09464 Panchártek Jan PHK 8802 A 102 = 10:42:00 51675 Lejsek Tadeáš PGP 8903 A 106 = 10:46:00 405952 Müller Martin PHK 8903 A 110 = 10:50:00 52706 Cahel Marek LCE 8803 A 114 = 10:54:00 49499 Konůpka Petr BFM 8902 A 118 = 10:58:00 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 A 122 = 11:02:00 52551 Král Vojtěch SSU 8841 A 126 = 11:06:00 04130 Hradec Pavel CHA 8801 A 130 = 11:10:00 51820 Kučera Petr TUR 8902 A 134 = 11:14:00 53289 Pospíšek Marek TBM 8907 A 138 = 11:18:00 53318 Nečas Tomáš TZL 8801 A 142 = 11:22:00 52707 Vlažný Jan LCE 8901 A 146 = 11:26:00 07865 Maliňák Štěpán KVS 8801 A 150 = 11:30:00 301212 Dědic Filip ZBM 8836 A 154 = 11:34:00 07878 Kunc Petr MLA 8801 A 158 = 11:38:00 09189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 A 162 = 11:42:00 52705 Perůtka Jan JIL 8808 A 166 = 11:46:00 49686 Zimmermann Jakub ZBM 8928 A 170 = 11:50:00 08766 Sedláček Michal TRC 8901 A 174 = 11:54:00 232039 Pavlů Ondřej PGP 8904 A 178 = 11:58:00 08938 Hladík Jiří VIZ 8901 A 182 = 12:02:00 301547 Bravený Adam VBM 8801 A 186 = 12:06:00 52450 Poklop Martin SSU 8802 A 190 = 12:10:00 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 A 194 = 12:14:00

Kategorie H18B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  6.42 km, převýšení   440 m, 16 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 68 = 10:08:00 ......................... VAK C 73 = 10:13:00 ......................... VAK C 78 = 10:18:00 52470 Zdráhal Tomáš UOL 8801 B 83 = 10:23:00 52984 Mikolajek Petr MOV 8806 B 88 = 10:28:00 04628 Ondrusz Martin VRB 8801 B 93 = 10:33:00 352306 Přikryl Jan SSU 8945 B 98 = 10:38:00 53356 Kusbach Antonín TZL 8901 B 103 = 10:43:00 52469 Vašíček Michal UOL 8908 B 108 = 10:48:00 307388 Maľar Matej TKE 8806 C 113 = 10:53:00 neregistro 51882 Kolář Rudolf ABR 8901 C 118 = 10:58:00 52856 Navrátil Tomáš JPV 8817 B 123 = 11:03:00 53839 Žaludek Jindřich TZL 8904 B 128 = 11:08:00 52935 Sochor Jan HAV 8801 B 133 = 11:13:00 53690 Zbranek Roman KVS 8802 B 138 = 11:18:00 52463 Štrajt Michal UOL 8903 B 143 = 11:23:00 08765 Trojek Pavel TRC 8803 C 148 = 11:28:00 52349 Panovec Jan OTK 8931 B 153 = 11:33:00 352303 Slivečka Jan MOV 8901 B 158 = 11:38:00 232102 Válek Filip VRB 8906 B 163 = 11:43:00 52550 Benc Tomáš SSU 8943 B 168 = 11:48:00 207822 Gajdoš Jan JPV 8913 B 173 = 11:53:00 52462 Špacír Jan UOL 8805 B 178 = 11:58:00

Kategorie H20A

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  9.56 km, převýšení   620 m, 18 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 09:04:00 ......................... VAK C 9 = 09:09:00 416571 Tysz Adam TKE 8703 C 14 = 09:14:00 neregistro 416552 Šilík Andrej EBB 8706 C 19 = 09:19:00 neregistro 307420 Priesol Juraj RBA 8601 C 24 = 09:24:00 neregistro 46002 Kovács Ádám HUN C 29 = 09:29:00 neregistro ......................... VAK C 34 = 09:34:00 307292 Kvaka Ondrej KSU 8701 C 39 = 09:39:00 09909 Beneš Jan SJC 8703 A 44 = 09:44:00 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 49 = 09:49:00 515155 Szabó Rastislav KSU 8704 A 54 = 09:54:00 09274 Fiala Petr LPU 8701 A 59 = 09:59:00 53361 Hradil Jiří TZL 8604 A 64 = 10:04:00 09844 Šmehlík Eduard SHK 8702 A 69 = 10:09:00 08759 Bialožyt Michal TRC 8700 A 74 = 10:14:00 52642 Žaloudík Jiří VRB 8602 A 79 = 10:19:00 09373 Justa Pavel PHK 8701 A 84 = 10:24:00 301426 Budín Václav JIL 8705 A 89 = 10:29:00 08754 Sedláček Tomáš TRC 8601 A 94 = 10:34:00 09903 Drobník Michal SJC 8709 A 99 = 10:39:00 53357 Cetkovský Petr TZL 8711 A 104 = 10:44:00 515193 Henek Michal RBK 8605 R 109 = 10:49:00 515117 Mazúr Martin ZBM 8701 A 114 = 10:54:00 52340 Polášek Jan TZL 8601 R 119 = 10:59:00 515047 Vlček Martin TUR 8702 A 124 = 11:04:00 53699 Kočí Martin VBM 8702 A 129 = 11:09:00 09099 Malý Aleš JIL 8702 A 134 = 11:14:00 52353 Stupal František JPV 8603 A 139 = 11:19:00 49616 Flašar Jan VSP 8612 R 144 = 11:24:00 416225 Pracný Jakub ZBM 8614 R 149 = 11:29:00 09281 Kafka Miloš LPU 8608 A 154 = 11:34:00 515130 Henych Martin VLI 8601 E 159 = 11:39:00 232321 Hojsák Ondřej VBM 8603 A 164 = 11:44:00 52576 Strachota Petr SSU 8741 A 169 = 11:49:00 09354 Balcar Aleš PHK 8602 R 174 = 11:54:00 52175 Krejsa Jan CHT 8701 A 179 = 11:59:00 09987 Holas Štěpán SJC 8702 A 184 = 12:04:00

Kategorie H20B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  7.33 km, převýšení   510 m, 18 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 52 = 09:52:00 ......................... VAK C 57 = 09:57:00 301202 Váňa Lukáš VRB 8601 B 62 = 10:02:00 52948 Fojtík Jan AOV 8701 B 67 = 10:07:00 416141 Korčák Dominik TZL 8703 B 72 = 10:12:00 49324 Hruška Pavel SOP 8608 B 77 = 10:17:00 49869 Schmid Vladimír ADA 8701 B 82 = 10:22:00

Kategorie H21A

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati 11.12 km, převýšení   680 m, 20 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:02:00 52684 Červák Jan MFP 8000 C 5 = 09:05:00 500580 Prášil Marek SJI 7313 E 8 = 09:08:00 09579 Zrník Tomáš TZL 7118 C 11 = 09:11:00 09145 Bláha Jan SHK 8215 C 14 = 09:14:00 52764 Fiala Jan BBM 7205 C 17 = 09:17:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 20 = 09:20:00 53400 Marek Martin VIZ 7624 C 23 = 09:23:00 52432 Axman Karel STE 8303 C 26 = 09:26:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 29 = 09:29:00 53272 Strejček Petr TBM 7228 C 32 = 09:32:00 08881 Vlach Jiří VOV 7900 C 35 = 09:35:00 51932 Klech Richard VRB 7201 R 38 = 09:38:00 52054 Brabec Jaroslav ZBM 8242 C 41 = 09:41:00 07245 Leštínský Tomáš TKE 7801 C 44 = 09:44:00 neregistro 232220 Orlický Martin RBA 7203 C 47 = 09:47:00 neregistro 08508 Lepšík Petr BOR 8202 C 50 = 09:50:00 52345 Kunz Martin BBM 7101 C 53 = 09:53:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 56 = 09:56:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 59 = 09:59:00 09337 Hovorka Jan LPU 7907 R 62 = 10:02:00 52505 Budík Radek NOB 7201 R 65 = 10:05:00 09154 Chmelař Tomáš SHK 8501 C 68 = 10:08:00 406905 Horniak Juraj BBA 8202 C 71 = 10:11:00 neregistro 08298 Pachner Pavel VLI 7503 C 74 = 10:14:00 416195 Čech Jan FSP 7900 C 77 = 10:17:00 52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 80 = 10:20:00 52855 Černohous Jan JPV 8335 C 83 = 10:23:00 08560 Margold Martin DKP 8106 C 86 = 10:26:00 ? Virgis Purvys SLO 8400 C 89 = 10:29:00 neregistro 53115 Chmelař Daniel VIZ 7212 C 92 = 10:32:00 52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 95 = 10:35:00 308919 Hribar Andraž BBM 8300 C 98 = 10:38:00 04352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 101 = 10:41:00 49342 Dvořáček Petr TBM 7013 C 104 = 10:44:00 52377 Vodrážka Ondřej VPM 7702 C 107 = 10:47:00 52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C 110 = 10:50:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 113 = 10:53:00 09399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 116 = 10:56:00 53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 119 = 10:59:00 410357 Kopáček Jan CHT 8510 C 122 = 11:02:00 08049 Viskup Peter VZA 7400 C 125 = 11:05:00 neregistro 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 128 = 11:08:00 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 131 = 11:11:00 51566 Šístek Daniel SCP 7507 C 134 = 11:14:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 137 = 11:17:00 308917 Piltaver Jaka BBM 8500 C 140 = 11:20:00 07872 Rambousek Karel BSO 7907 C 143 = 11:23:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 146 = 11:26:00 08218 Stárek Filip TUR 6602 C 149 = 11:29:00 52056 Palát Petr ABM 7415 C 152 = 11:32:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 155 = 11:35:00 51894 Drahokoupil Aleš VOV 8501 C 158 = 11:38:00 neregistro 52482 Otruba Marek PLU 7417 C 161 = 11:41:00 301233 Velička Jan VRB 8504 C 164 = 11:44:00 410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 167 = 11:47:00 406980 Johansen Oyvind TKE 7201 C 170 = 11:50:00 neregistro 51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 173 = 11:53:00 515037 Starosta Pavel VIZ 7938 C 176 = 11:56:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 179 = 11:59:00 230677 Došla Jan TBM 7412 C 182 = 12:02:00 52481 Otruba Karel PLU 7917 C 185 = 12:05:00 406872 Nagy Ivan BBM 7800 C 188 = 12:08:00 04351 Svoboda Petr SHK 8508 R 191 = 12:11:00

Kategorie H21B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  8.63 km, převýšení   580 m, 18 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 09:03:00 ......................... VAK C 7 = 09:07:00 410330 Lexa Matěj ZBM 6601 C 11 = 09:11:00 ......................... VAK C 15 = 09:15:00 ......................... VAK C 19 = 09:19:00 232004 Bukovac Dušan ZBM 7503 C 23 = 09:23:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 27 = 09:27:00 52520 Skyva Petr STE 6501 C 31 = 09:31:00 53854 Mrkvica Petr VOV 7802 C 35 = 09:35:00 406985 Chupek Jozef VZA 7101 C 39 = 09:39:00 neregistro 416806 Bohuš Peter FBA 7904 C 43 = 09:43:00 neregistro 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 47 = 09:47:00 51940 Dittrich Petr HOB 7701 C 51 = 09:51:00 53206 Urban Jan SBK 7537 C 55 = 09:55:00 52858 Kokojan David JPV 8535 C 59 = 09:59:00 416095 Sikora Tomáš VZA 7003 C 63 = 10:03:00 neregistro 53259 Brlica Pavel TBM 6517 C 67 = 10:07:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 71 = 10:11:00 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 75 = 10:15:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 79 = 10:19:00 53201 Veselý Martin ZBM 7502 C 83 = 10:23:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 87 = 10:27:00 08529 Vobr Marek BOR 7801 C 91 = 10:31:00 249102 Rodriguez Dani XXB C 95 = 10:35:00 neregistro 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 99 = 10:39:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 103 = 10:43:00 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 107 = 10:47:00 52939 Stoszek Jakub VOV 8300 C 111 = 10:51:00 52286 Zajíc Josef AOV 7601 C 115 = 10:55:00 416752 Hrnčiar Dušan FBA 7703 C 119 = 10:59:00 neregistro 416567 Vandlicek Peter VZA 7300 C 123 = 11:03:00 neregistro 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 127 = 11:07:00 08086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 131 = 11:11:00 52545 Strachota Michal SSU 8349 C 135 = 11:15:00 51936 Kulíšek Tomáš HOB 7101 C 139 = 11:19:00 406996 Bednárik Martin SSN 7201 C 143 = 11:23:00 neregistro 00130 Pátek Richard ZBM 7609 C 147 = 11:27:00 52753 Schuster Martin AOP 6502 C 151 = 11:31:00 08982 Kutlvašr Rudolf VRL 7601 C 155 = 11:35:00 08816 Zedníček Václav VSP 8402 C 159 = 11:39:00 416533 Kučera Roman TKE 8301 C 163 = 11:43:00 neregistro 53203 Vychodil Petr SBK 7535 C 167 = 11:47:00 46284 Beleš Milan SPE 5901 C 171 = 11:51:00 neregistro 52848 Pavlíček Václav JPV 8412 C 175 = 11:55:00 53214 Sluka Miroslav VBM 7207 C 179 = 11:59:00 04101 Černín Zbyněk VSP 6901 C 183 = 12:03:00 52987 Sivák Jan MOV 8701 C 187 = 12:07:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 191 = 12:11:00 52429 Jirka Jakub VOV 7905 C 195 = 12:15:00 406931 Spišiak Michal FBA 7902 C 199 = 12:19:00 neregistro 00121 König Lukáš ZBM 8001 C 203 = 12:23:00

Kategorie H21C

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   420 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:01:00 416076 Štolfa Jaromír SKM 7506 C 6 = 09:06:00 680803 Reichardt Maxim TJN 6807 C 11 = 09:11:00 515192 Novotný Jiří TTR 8002 C 16 = 09:16:00 301586 Pavlík Ondřej ZLH 8601 C 21 = 09:21:00 406992 Vojtko Ĺuboš TBB 7001 C 26 = 09:26:00 neregistro 08750 Cieslar Martin TRC 8401 C 31 = 09:31:00 307346 Križan Marek TKE 8203 C 36 = 09:36:00 neregistro 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 41 = 09:41:00 ......................... VAK C 46 = 09:46:00 07750 Rydl Jiří TJN 7000 C 51 = 09:51:00 307358 Petrinec Roman RBA 8501 C 56 = 09:56:00 neregistro 301299 Javůrek Tomáš ZLH 8701 C 61 = 10:01:00 406993 Pompura Ján TBB 7101 C 66 = 10:06:00 neregistro

Kategorie H21E

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati 13.33 km, převýšení   740 m, 26 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 ......................... VAK C 1 = 09:01:00 2 ......................... VAK C 5 = 09:05:00 3 02460 Baldrian Petr PGP 7203 C 9 = 09:09:00 4 51783 Žaloudek Petr DKP 8304 C 13 = 09:13:00 5 09229 Udržal Tomáš TBM 8002 R 17 = 09:17:00 6 501888 Hanák Pavel STE 7101 R 21 = 09:21:00 7 515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C 25 = 09:25:00 8 46007 Bogos Tamás HUN C 29 = 09:29:00 neregistro 9 09133 Hepner David SHK 7601 E 33 = 09:33:00 10 51896 Jansa Jiří CHT 8402 C 37 = 09:37:00 11 09982 Kazda Ondřej SJC 8202 R 41 = 09:41:00 12 49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 45 = 09:45:00 13 51636 Janovský Tomáš PGP 6401 C 49 = 09:49:00 14 52039 Henek Vladan JPV 8002 R 53 = 09:53:00 15 515111 Halama Jakub KSU 7940 R 57 = 09:57:00 16 51770 Venhoda Milan SJI 7104 C 61 = 10:01:00 17 232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 65 = 10:05:00 18 307345 Drenčák Tomáš TKE 8502 C 69 = 10:09:00 neregistro 19 53232 Štěpánek Martin TBM 7327 R 73 = 10:13:00 20 08301 Hora Vojtěch PGP 8301 C 77 = 10:17:00 21 08871 Kabáth David ZBM 8433 C 81 = 10:21:00 22 51786 Hošek Václav DKP 8000 C 85 = 10:25:00 23 45161 Vonyó Péter HUN C 89 = 10:29:00 neregistro 24 52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 93 = 10:33:00 25 51744 Matějů Michal VSP 7700 R 97 = 10:37:00 26 08020 Baier Martin TUR 7603 C 101 = 10:41:00 27 515015 JanečekOldřich DKP 8211 C 105 = 10:45:00 28 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 109 = 10:49:00 29 08513 Kolařík Tomáš BOR 7809 R 113 = 10:53:00 30 08931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 117 = 10:57:00 31 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 121 = 11:01:00 32 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 125 = 11:05:00 33 533303 Piják Ondrej BBA 8204 C 129 = 11:09:00 neregistro 34 09153 Stulík Jakub SHK 8212 C 133 = 11:13:00 35 51797 Mrázek Jiří DKP 7911 R 137 = 11:17:00 36 51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 141 = 11:21:00 37 00953 Koprivanacz Imre HUN C 145 = 11:25:00 neregistro 38 51772 Lauerman Jan SJI 7419 E 149 = 11:29:00 39 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 153 = 11:33:00 40 04771 Bukovac Palo ZBM 8101 R 157 = 11:37:00 41 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 161 = 11:41:00 42 52290 Besta Michal JAM 7600 C 165 = 11:45:00 43 232006 Bukovác Maroš FBA 7601 C 169 = 11:49:00 neregistro 44 51745 Matějů Luboš PGP 7601 E 173 = 11:53:00 45 08277 Janata Martin DKP 8306 E 177 = 11:57:00 46 515094 Čech Radovan TBM 7835 E 181 = 12:01:00 47 51611 Princl Pavel FSP 7800 R 185 = 12:05:00 48 00101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 E 189 = 12:09:00

Kategorie H35B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  7.14 km, převýšení   440 m, 16 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:02:00 ......................... VAK C 7 = 09:07:00 08630 Poštulka Karel VZA 7141 C 12 = 09:12:00 neregistro 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 17 = 09:17:00 406904 Kuna Daniel BBA 6001 C 22 = 09:22:00 neregistro 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 27 = 09:27:00 410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 32 = 09:32:00 08590 Furucz Dušan FBA 7101 C 37 = 09:37:00 neregistro 307273 Šmelík Ján RBA 6701 C 42 = 09:42:00 neregistro 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 47 = 09:47:00 218989 Slíva Petr LCE C 52 = 09:52:00 neregistro 416573 Vajduliak Juraj TVR 6102 C 57 = 09:57:00 neregistro ? Smilek Aleš HLV 6824 C 62 = 10:02:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 67 = 10:07:00 08785 Szturc Radek TRC 6800 C 72 = 10:12:00 307291 Porubčan Igor KYS 7101 C 77 = 10:17:00 neregistro 51293 Perůtka Karel LCE 4901 C 82 = 10:22:00 09962 Zlámal Petr SJC 7010 C 87 = 10:27:00 09424 Novotný Milan PHK 6502 C 92 = 10:32:00 406918 Hierweg Karol BBA 5801 C 97 = 10:37:00 neregistro 307352 Pollák Jozef TKE 6001 C 102 = 10:42:00 neregistro 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 107 = 10:47:00 53119 Pavelka Vladimír VIZ 5903 C 112 = 10:52:00 352313 Grulich Pavel JPV 7117 C 117 = 10:57:00 307347 Miček Robert SSN 7101 C 122 = 11:02:00 neregistro 253367 Otruba Radek LCE C 127 = 11:07:00 neregistro 416737 Petrinec Juraj BBA 6403 C 132 = 11:12:00 neregistro 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 137 = 11:17:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 142 = 11:22:00 52009 Gross Michal ABM 6946 C 147 = 11:27:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 152 = 11:32:00 08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 157 = 11:37:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 162 = 11:42:00 08627 Kral Josef VZA C 167 = 11:47:00 neregistro

Kategorie H40B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  6.48 km, převýšení   400 m, 21 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:01:00 ......................... VAK C 5 = 09:05:00 08904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 9 = 09:09:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 13 = 09:13:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 17 = 09:17:00 307338 Sklenář Miroslav SBR 6301 C 21 = 09:21:00 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 25 = 09:25:00 406988 Oravec Miroslav VZA 6302 C 29 = 09:29:00 neregistro 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 33 = 09:33:00 08902 Grepl Ladislav KON 6111 C 37 = 09:37:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 41 = 09:41:00 307290 Papuga František KYS 6301 C 45 = 09:45:00 neregistro 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 49 = 09:49:00 52751 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 53 = 09:53:00 307398 Šoltés František SSN 6202 C 57 = 09:57:00 neregistro 232533 Konečný Pavel OOP 6601 C 61 = 10:01:00 416716 Barcík Peter BBA 6612 C 65 = 10:05:00 neregistro 06607 Bořil Petr OSN 6207 C 69 = 10:09:00 08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 73 = 10:13:00 307361 Mazúr Milan RBA 6201 C 77 = 10:17:00 neregistro 08655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 81 = 10:21:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 85 = 10:25:00 51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C 89 = 10:29:00 406991 Pompura Laco TBB 6301 C 93 = 10:33:00 neregistro 52940 Sochor Tomáš HAV 6301 C 97 = 10:37:00 09124 Chmelař Pavel SHK 6402 C 101 = 10:41:00 232023 Berka Milan RBK 6312 C 105 = 10:45:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 109 = 10:49:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 113 = 10:53:00 52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 117 = 10:57:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 121 = 11:01:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 125 = 11:05:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 129 = 11:09:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 133 = 11:13:00 53263 Nykodým Petr TBM 6307 C 137 = 11:17:00 406990 Kosut Jan VZA 6301 C 141 = 11:21:00 neregistro 307279 Sýkora Jozef TKE 6204 C 145 = 11:25:00 neregistro 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 149 = 11:29:00 52585 Fajkus Tomáš ZPV 6315 C 153 = 11:33:00 307281 Franko Valér KYS 6601 C 157 = 11:37:00 neregistro 307386 Šoltés Pavol SSN 6402 C 161 = 11:41:00 neregistro 307300 Sláma Peter TKE 6401 C 165 = 11:45:00 neregistro 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 169 = 11:49:00 232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 173 = 11:53:00

Kategorie H45B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  5.72 km, převýšení   370 m, 17 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416021 Svoboda Vladimír VBM 5715 C 3 = 09:03:00 08276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 8 = 09:08:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 13 = 09:13:00 307270 Kollár Milan KYS 6001 C 18 = 09:18:00 neregistro 52854 Uchytil Vlastimil JPV 6117 C 23 = 09:23:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 28 = 09:28:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 33 = 09:33:00 416760 Kebis Pavol SPE 6004 C 38 = 09:38:00 neregistro 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 43 = 09:43:00 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 48 = 09:48:00 307419 Priesol František RBA 5901 C 53 = 09:53:00 neregistro 09071 Král Martin JIL 6101 C 58 = 09:58:00 51515 Kršák Karel VIZ 5902 C 63 = 10:03:00 307259 Korim Juraj TKE 6003 C 68 = 10:08:00 neregistro 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 73 = 10:13:00 52501 Albert František STE 5804 C 78 = 10:18:00 218793 Kunčar Antonín LCE 58 C 83 = 10:23:00 neregistro 53386 Čech Přemysl SVS 5901 C 88 = 10:28:00 53804 Štěpaník Otakar OTK 5707 C 93 = 10:33:00 05585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 98 = 10:38:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 103 = 10:43:00 307286 Gajdoš Stanislav KYS 6103 C 108 = 10:48:00 neregistro 08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 113 = 10:53:00 406942 Nemec Juraj EBB 6001 C 118 = 10:58:00 neregistro 307357 Petrinec Milan RBA 5802 C 123 = 11:03:00 neregistro 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 128 = 11:08:00 301235 Šuler Josef TBM 6005 C 133 = 11:13:00 53649 Janů Zdeněk KSU 5749 C 138 = 11:18:00 52529 Zdráhal Robert STE 5707 C 143 = 11:23:00 08660 Prokop Lubomír TRI 6001 C 148 = 11:28:00 406987 Mitelman Milan VZA 5800 C 153 = 11:33:00 neregistro 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 158 = 11:38:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 163 = 11:43:00 09128 Mádle Petr SHK 6101 C 168 = 11:48:00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 173 = 11:53:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 178 = 11:58:00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 183 = 12:03:00 46281 Fedor Jozef SPE 5701 C 188 = 12:08:00 neregistro 307366 Kollár Jaroslav KYS 6102 C 193 = 12:13:00 neregistro 52534 Višňa Milan STE 5904 C 198 = 12:18:00 51335 Formanko Dušan RBA 5801 C 203 = 12:23:00 neregistro 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 208 = 12:28:00 ......................... VAK C 213 = 12:33:00 ......................... VAK C 218 = 12:38:00

Kategorie H50B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   290 m, 14 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:02:00 ......................... VAK C 7 = 09:07:00 51517 Jakob Ladislav SVS 5502 C 12 = 09:12:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 17 = 09:17:00 52662 Poklop Lubomír LOL 5601 C 22 = 09:22:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 27 = 09:27:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 32 = 09:32:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 37 = 09:37:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 42 = 09:42:00 52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C 47 = 09:47:00 45417 Hegedüs Zoltán HUN C 52 = 09:52:00 neregistro 307437 Onder Anton TKE 5401 C 57 = 09:57:00 neregistro 52759 Jahn Pavel SCP 5500 C 62 = 10:02:00 533305 Máj Štefan BBA 5201 C 67 = 10:07:00 neregistro 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 72 = 10:12:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 77 = 10:17:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 82 = 10:22:00 46286 Pijak Vlado SPE C 87 = 10:27:00 neregistro 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 92 = 10:32:00 501246 Gurka Jiří TUV 4601 C 97 = 10:37:00 52851 Pospíšil Vojtěch ZPV 5517 C 102 = 10:42:00 416537 Polakovic Peter VZA 5501 C 107 = 10:47:00 neregistro 08863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 112 = 10:52:00 00909 Mižúr Ján FBA 5501 C 117 = 10:57:00 neregistro 53395 Najbrt Tomáš VMZ 5607 C 122 = 11:02:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 127 = 11:07:00 52421 Dosoudil Miroslav LOL 5502 C 132 = 11:12:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 137 = 11:17:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 142 = 11:22:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 147 = 11:27:00

Kategorie H55B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.16 km, převýšení   260 m, 12 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 09:04:00 ......................... VAK C 9 = 09:09:00 ......................... VAK C 14 = 09:14:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 19 = 09:19:00 08299 Přinda Oldřich VLI 5101 C 24 = 09:24:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 29 = 09:29:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 34 = 09:34:00 406941 Bilobzhytskyy Anatoliy SPE 5102 C 39 = 09:39:00 neregistro 04466 Vincze István TKE 4901 C 44 = 09:44:00 neregistro 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 49 = 09:49:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 54 = 09:54:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 59 = 09:59:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 64 = 10:04:00 307365 Vávra Viktor RBA 5001 C 69 = 10:09:00 neregistro 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 74 = 10:14:00 51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 79 = 10:19:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 84 = 10:24:00 08720 Jurčák Karel SOP 5101 C 89 = 10:29:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 94 = 10:34:00 08999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 99 = 10:39:00 416505 Fraňo Peter SPE 4701 C 104 = 10:44:00 neregistro 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 109 = 10:49:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 114 = 10:54:00

Kategorie H60B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.63 km, převýšení   190 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 45 = 09:45:00 ......................... VAK C 50 = 09:50:00 307390 Roháč Igor VKE 4301 C 55 = 09:55:00 neregistro 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 60 = 10:00:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 65 = 10:05:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 70 = 10:10:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 75 = 10:15:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 80 = 10:20:00 407000 Baran Dezider FBA 4501 C 85 = 10:25:00 neregistro 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 90 = 10:30:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 95 = 10:35:00 52781 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 100 = 10:40:00 09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 105 = 10:45:00 219120 Hýbal Ladislav BBA 4101 C 110 = 10:50:00 neregistro

Kategorie H65B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.49 km, převýšení   180 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:00:00 ......................... VAK C 5 = 09:05:00 416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 10 = 09:10:00 49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 15 = 09:15:00 60867 Žemlík Ivan SVS 3801 C 20 = 09:20:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 25 = 09:25:00 09823 Rychlý Rudolf PHK 4101 C 30 = 09:30:00 51336 Sláma Peter RBA 4001 C 35 = 09:35:00 neregistro 53329 Panovec Zbislav OTK 3617 C 40 = 09:40:00 53375 Láznička Alois TZL 3613 C 45 = 09:45:00

Kategorie H70B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.27 km, převýšení   170 m, 10 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 55 = 09:55:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 60 = 10:00:00

Kategorie H75B

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   150 m,  9 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 70 = 10:10:00 53807 Tomášek František OTK 2503 C 75 = 10:15:00 52026 Šauman Václav LBM 3026 C 80 = 10:20:00 301222 Oľhava Ladislav TKE 2601 C 85 = 10:25:00 neregistro

Kategorie T3

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  2.67 km, převýšení   120 m,  9 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 09:04:00 ......................... VAK C 9 = 09:09:00 49398 Štros Michal RBK C 14 = 09:14:00 neregistro 51368 Martincová Marie ADA 4951 C 19 = 09:19:00 08826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 24 = 09:24:00 ......................... VAK C 29 = 09:29:00 49494 Jan Jelínek AOP 0101 C 34 = 09:34:00 neregistro 51456 Baron Přemysl TRC 7900 C 39 = 09:39:00 neregistro 237601 Bencúr Juraj ml LCE 99 C 44 = 09:44:00 neregistro ......................... VAK C 49 = 09:49:00 301215 Vykoukalová Dominika TKE C 54 = 09:54:00 neregistro ? Zítková Anička ABR 6555 C 59 = 09:59:00 neregistro ......................... VAK C 64 = 10:04:00 51519 Jeřábková Terezie SVS C 69 = 10:09:00 neregistro 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 74 = 10:14:00 301271 Murinová Dita AOP 9151 C 79 = 10:19:00 ......................... VAK C 84 = 10:24:00 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 89 = 10:29:00 515088 Pulec Matěj VBM 0001 C 94 = 10:34:00 ......................... VAK C 99 = 10:39:00 253379 Pěčková Monika SKM 7551 C 104 = 10:44:00 neregistro 52092 Henková Svatava RBK 5454 C 109 = 10:49:00 416742 Vajduliak Juraj TVR 9501 C 114 = 10:54:00 neregistro ......................... VAK C 119 = 10:59:00 301574 Hejlová Soňa PTE 7371 C 124 = 11:04:00 ......................... VAK C 129 = 11:09:00 51463 Cieslarová Diana TRC 6850 C 134 = 11:14:00 neregistro 218855 Gračka Radek LCE C 139 = 11:19:00 neregistro 301206 Šutor Jakub TKE C 144 = 11:24:00 neregistro ......................... VAK C 149 = 11:29:00 ......................... VAK C 154 = 11:34:00 ......................... VAK C 159 = 11:39:00

Kategorie T5

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  4.63 km, převýšení   330 m, 11 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 95 = 10:35:00 52579 Černý Richard SSU 8946 C 100 = 10:40:00 08828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 105 = 10:45:00 04667 Ledabyl Pavel HOB 8401 C 110 = 10:50:00 neregistro 53384 Jakob Aleš SVS 8301 C 115 = 10:55:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 120 = 11:00:00 53108 Mátl Martin KSU 9041 C 125 = 11:05:00 352332 Sklenářová Lenka SBR 6851 C 130 = 11:10:00 ? Švihel Radomír LCE C 135 = 11:15:00 neregistro ? Polčák Luděk VIZ 6801 C 140 = 11:20:00 307384 Barillová Alena SSN 6951 C 145 = 11:25:00 neregistro 08811 Ema Pavelková AOP 0051 C 150 = 11:30:00 neregistro 307339 Pospíšil Jan JPV 9039 C 155 = 11:35:00 416717 Gajdoš Stanislav KYS 8601 C 160 = 11:40:00 neregistro ......................... VAK C 165 = 11:45:00 ? Krobotová Petra SSU 8858 C 170 = 11:50:00 08838 Vítek Michal PTE 9031 C 175 = 11:55:00 ......................... VAK C 180 = 12:00:00 ......................... VAK C 185 = 12:05:00 ......................... VAK C 190 = 12:10:00

Kategorie T7

01.05.2006 Pohár Euroregionu Biele-Bílé Karpaty - startovní listina

délka trati  6.19 km, převýšení   370 m, 15 kontrol           tištěno 28.04.2006    7:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 103 = 10:43:00 ......................... VAK C 108 = 10:48:00 ......................... VAK C 113 = 10:53:00 515160 Odstrčilová Hana X01 C 118 = 10:58:00 neregistro ......................... VAK C 123 = 11:03:00 ......................... VAK C 128 = 11:08:00 ......................... VAK C 133 = 11:13:00